Skip to main content

Cellulaze – usuwamy cellulit i przygotowujemy skórę ud do lata!

Opis dla: Cellulaze – usuwamy cellulit i przygotowujemy skórę ud do lata!

Usuwanie cellulitu na miarę potrzeb kobiet XXI wieku

Cellulaze to jeden z niewielu dostępnych na rynku tak skutecznych i małoinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, które pozwalają pozbyć się tego uporczywego mankamentu urody już po JEDNYM wykonanym zabiegu! To zdecydowanie metoda leczenia na miarę potrzeb kobiet XXI wieku, które oczekują uzyskania widocznych efektów w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu zabieg Cellulaze jest dziś numerem 1 spośród wszystkich zabiegów na cellulit. Terapia może zostać przeprowadzona w każdym miejscu na ciele, w którym mamy do czynienia z uporczywym cellulitem – nie tylko na udach czy pośladkach, lecz także brzuchu czy kolanach.

Na czym polega zabieg Cellulaze?

Cellulaze to zabieg laserowy wykorzystujący trzy długości fali laserowej, co pozwala na skuteczne rozpuszczenie tłuszczu, napięcie skóry oraz przerwanie łącznotkankowych przegród pociągających skórę, które odpowiadają bezpośrednio za powstawanie cellulitu. Zabieg wykonuje się w warunkach sali zabiegowej i po zastosowaniu znieczulenia. Specjalista wykonujący zabieg, poprzez minimalne nakłucie, wprowadza do tkanki tłuszczowej cienki światłowód, który naświetla tkankę tłuszczową, skórę oraz łącznotkankowe przegrody tłuszczowe. Procedura zabiegowa trwa około 60-90 minut, zaś bezpośrednio po niej pacjentka musi odpocząć przez godzinę zanim uda się do domu.

Czy zabieg likwidacji cellulitu jest bolesny?

Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego lub krótkotrwałego znieczulenia dożylnego, zabieg jest dla pacjentki bezbolesny, jednak możliwe jest wystąpienie niewielkiego dyskomfortu bezpośrednio po zakończonym zabiegu, gdy przestanie działać znieczulenie.

skuteczny zabieg na cellulit – efekty

Pojedynczy zabieg Cellulaze w Klinice Bieńkowscy przynosi imponujące efekty całkowitego usunięcia lub widocznego zmniejszenia cellulitu (w zależności od stopnia jego zaawansowania). Efekt utrzymuje się przez przynajmniej 12 miesięcy od zakończenia procedury zabiegowej. Na pełne rezultaty terapii trzeba jednak poczekać kilkanaście tygodni, gdy skóra po zabiegu będzie stopniowo się wyrównywać, stawać się bardziej gęstą i napiętą, a grubość tkanki tłuszczowej zacznie się zmniejszać. To zatem idealny moment, aby zdecydować się na zabieg i móc cieszyć się gładką skórą ud lub pozostałych obszarów ciała w okresie wakacyjno-plażowym.

Wysoka skuteczność zabiegu Cellulaze nie oznacza jednak, że nie musimy już przejmować się zasadami zdrowego stylu życia czy prawidłową pielęgnacją skóry. Połączenie zabiegu z odpowiednio zbilansowaną dietą, ćwiczeniami fizycznymi czy codziennymi masażami i aplikacją dobrych kosmetyków, pozwoli nam dłużej cieszyć się uzyskanymi rezultatami terapii.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-