Skip to main content

Walczymy z uporczywą skórką pomarańczową. Poznaj 6 zabiegów na cellulit, które przywrócą Twojej skórze gładkość!

Opis dla: Walczymy z uporczywą skórką pomarańczową. Poznaj 6 zabiegów na cell…

Cellulit na udach, pośladkach, a nierzadko też brzuchu, to prawdziwa zmora współczesnych kobiet. Choć staramy się walczyć ze skórką pomarańczową przy pomocy diety, ćwiczeń fizycznych i kosmetyków pielęgnacyjnych, działania te nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Dużo skuteczniej radzą sobie z tym problemem nowoczesne zabiegi na cellulit, które możecie również znaleźć w naszej klinice. Przedstawiamy zatem 6 zabiegów antycellulitowych, które przywrócą Waszej skórze gładki wygląd!

Usuwanie cellulitu endolaserem Cellulaze

Jednym z zabiegów na cellulit, oferowanych przez naszą klinikę, jest terapia innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie endolaserem Cellulaze. To urządzenie stworzone specjalnie do zaawansowanej terapii cellulitu we wszystkich jego stadiach i postaciach. Cellulaze to jedyny na rynku endolaser o długości 1440 nm, wykorzystujący technologię promieniowania Sidelase 3D, który trafia precyzyjnie w źródło cellulitu. Zabieg Cellulaze prowadzi do przecięcia przegród łącznotkankowych, uzyskując w ten sposób efekt wygładzenia zagłębień i zaciągnięć skóry, a także upłynnia tkankę tłuszczową w miejscach jej nadmiaru, dzięki czemu możliwa jest likwidacja uwypukleń. Urządzenie, w wyniku podgrzewania skóry, prowadzi też do jej obkurczenia i stymulacji komórek do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się nie tylko gładsza, lecz także jędrniejsza, gęstsza i bardziej napięta. Efekty przecięcia przegród włóknistych i upłynnienia tkanki tłuszczowej widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu, zaś rezultat większego napięcia skóry pojawia się stopniowo po upływie ok. 2-3 miesięcy.

Skuteczne zabiegi na cellulit – aplikacja fal radiowych RF attiva

Skuteczną redukcję cellulitu zapewni nam także zabieg attiva – najnowsza metoda aplikacji fal radiowych RF – podskórnie, bezpośrednio do miejsca, w tym znajduje się uporczywa skórka pomarańczowa. Energia fal radiowych zaaplikowana w ten sposób powoduje wzrost temperatury tkanek, zwiększenie przepływu krwi i metabolizmu skóry, co pozwala skutecznie poprawić jakość skóry, a przy tym zredukować cellulit. Efekty zabiegu będą widoczne po upływie 4-12 tygodni od zakończenia procedury zabiegowej.

Zabieg antycellulitowy HIFU

Kolejną propozycję stanowi zabieg HIFU, wykorzystujący najnowszą i najsilniejszą odsłonę medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU). Zabieg został stworzony specjalnie z myślą o zwalczaniu większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu. W urządzeniu została zastosowana rewolucyjna głowica o większej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania ze specjalnym systemem chłodzenia, co pozwala skutecznie zmniejszyć nagromadzoną tkankę tłuszczową i cellulit, a przy tym uzyskać efekt wyszczuplenia sylwetki w sposób niemal bezbolesny i bez okresu rekonwalescencji. Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest to, że działa na głębokości aż 13 mm, co umożliwia szybkie i trwałe niszczenie komórek tłuszczowych, odpowiadających za cellulit na udach czy pośladkach. Dzięki terapii HIFU w przeciągu kilku miesięcy możemy widocznie zredukować cellulit II-IV stopnia, a także zmniejszyć otyłość miejscową w wybranych okolicach ciała, np. na brzuchu, boczkach, bryczesach, pośladkach, udach czy ramionach. Obecnie w naszej klinice trwa promocja na zabieg HIFU, dzięki której możecie skorzystać z tego urządzenia z 40% rabatem.

Redukcja cellulitu – Accent Prime

W ofercie naszej kliniki znajdziecie też zabieg Accent Prime, który podobnie, jak terapia HIFU, do modelowania sylwetki i likwidacji cellulitu wykorzystuje innowacyjną technologię HIFU, jednak w połączeniu z energią radiofrekwencji. Zabieg zapewnia jednocześnie skuteczny lifting skóry na leczonym obszarze. Rewolucyjne połączenie technologii fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej dostępnej częstotliwości pozwala na przeprowadzenie skutecznego i komfortowego zabiegu redukcji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej i wiotkości skóry bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji.

modelowanie sylwetki i leczenie cellulitu med contour Medical

Skutecznym systemem służącym do likwidacji lokalnej otyłości i leczenia cellulitu jest także med contour Medical, wykorzystujący fale ultradźwiękowe i specjalny system zasysający w celu rozbijania i upłynniania komórek tłuszczowych. Zabieg pozwala w nieinwazyjny sposób wymodelować sylwetkę i pozbyć się niechcianego cellulitu. Terapia jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla pacjenta, a dodatkowo zapewnia uzyskanie trwałych efektów – zniszczone w wyniku zabiegu komórki tłuszczowe nie odtwarzają się, co pozwala uniknąć ,,efektu jojo”.

Masaż na cellulit, czyli endermologia

Doskonałym przykładem skutecznego zabiegu na cellulit jest też endermologia, czyli mechaniczny masaż wykorzystujący podciśnienie i kontrolowany przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe. Posiadane przez nas urządzenie do lipomasażu Endermologie LPG, dzięki specjalnej głowicy integrującej działanie ujędrniające, antycellulitowe i wyszczuplające, pozwala na kompleksową poprawę wyglądu ciała. Zabieg jest nie tylko całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny dla pacjenta, lecz także po prostu przyjemny. Najważniejsze są jednak efekty, jakie jest w stanie przynieść zabieg endermologii, a mianowicie widoczne wygładzenie powierzchniowej warstwy tłuszczu, redukcja cellulitu, wyszczuplenie sylwetki i ujędrnienie skóry.

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-