Skip to main content

Jeśli liposukcja, to tylko infradźwiękowa N.I.L. Zobacz, dlaczego warto zaufać tej metodzie modelowania sylwetki!

Opis dla: Jeśli liposukcja, to tylko infradźwiękowa N.I.L. Zobacz, dlaczego w…

liposukcja infradźwiękowa – bezpieczeństwo i wysoka skuteczność

System N.I.L. to metoda liposukcji, która zyskała szerokie uznanie nie tylko wśród specjalistów Bieńkowscy Clinic, lecz także ekspertów medycyny estetycznej z całego świata. To przede wszystkim ze względu na unikalną możliwość bezpiecznego usuwania dużych ilości tkanki tłuszczowej przy znacznie skróconym okresie całej operacji i rekonwalescencji pozabiegowej. Ogromnym atutem tego systemu jest również możliwość uzyskania bardzo dobrych rezultatów bez efektu widocznych nierówności na powierzchni skóry. System zapewnia wysokie bezpieczeństwo podczas wykonywanego zabiegu, mniejszą urazowość przez zredukowanie do minimum ryzyka siniaków, krwiaków i obrzęków, a także wysoką precyzję leczenia w tak delikatnych miejscach, jak łydki czy pośladki. Ponadto, odessany tłuszcz można ponownie wykorzystać do zabiegu lipotransferu, np. przy powiększaniu biustu.

Odsysanie tłuszczu – wyjątkowa precyzja poprzez ruch nutacyjny 3-D

W jaki sposób odbywa się liposukcja na zasadzie wibracji infradźwiękowej? Kaniule, wprowadzane pod skórę, aktywowane są sprężonym powietrzem, dzięki czemu uzyskuje się nutacyjny ruch 3-D, co zapewnia większą efektywność usuwania komórek tłuszczowych niż przy innych metodach liposukcji. System podczas liposukcji nie naraża na uszkodzenie komórek nietłuszczowych – innowacyjna aparatura, wyposażona w specjalny system zabezpieczający, zatrzymuje zasysanie za każdym razem, gdy napotka na swojej drodze tkankę o charakterze nietłuszczowym. To natomiast przekłada się na znacznie mniejszą ilość krwiaków, siniaków i obrzęków po wykonanej procedurze zabiegowej. Możliwość zastosowania bardzo cienkich kaniul do odsysania tkanki tłuszczowej sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjny zabieg nawet w tak delikatnych obszarach ciała, jak podbródek.

Charakterystyczną cechą liposukcji infradźwiękowej jest też specyficzna częstotliwość ruchów wywoływanych przez głowicę generującą infradźwięki, które pobudzają organizm do produkcji naturalnej endorfiny. Dla pacjenta oznacza to naturalne znieczulenie nie tylko podczas operacji, lecz także po zakończonej procedurze zabiegowej.

modelowanie sylwetki – efekty

Zabieg liposukcji infradźwiękowej, dzięki możliwości bezpiecznego usunięcia dużych ilości tkanki tłuszczowej, przynosi bardzo widoczne efekty modelowania sylwetki. Pełne rezultaty zabiegu będziemy mogli jednak zauważyć dopiero po 3-4 tygodniach od zakończenia procedury zabiegowej, ponieważ proces gojenia się następuje stopniowo. Uzyskane efekty liposukcji są długotrwałe, jednak pamiętajmy o tym, że N.I.L. nie jest alternatywną metodą odchudzania, dlatego po zabiegu warto prowadzić zdrowy styl życia, aby utrzymać uzyskane efekty zabiegu jak najdłużej.

Więcej informacji na temat systemu liposukcji infradźwiękowej N.I.L. znajdziesz na stronie: Liposukcja infradźwiękowa – Bieńkowscy Clinic.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-