Skip to main content

Piękna skóra przez cały rok: przełomowe możliwości radiofrekwencji podskórnej Attiva w liftingu skóry

Opis dla: Piękna skóra przez cały rok: przełomowe możliwości radiofrekwencji …

Kto powiedział, że o wygląd naszej skóry powinniśmy dbać jedynie przed latem? Nadejście chłodniejszych miesięcy wcale nie zwalnia nas z obowiązku pielęgnowania naszego ciała, które powinno prezentować się dobrze przez cały rok. W końcu nasze samopoczucie zależy w dużej mierze właśnie od tego, jak wyglądamy. Nie tylko podczas wakacji, lecz także jesienią i zimą. Wszystkim, którzy chcieliby już teraz skorzystać z najnowszych rozwiązań medycyny estetycznej, polecamy lifting skóry metodą attiva. Rezultaty osiągane dzięki tej terapii są znakomite i utrzymują się przez długi czas. Jesteśmy pewni, że ten zabieg zachwyci wszystkich, którzy chcą pożegnać nierówności i wiotkość skóry.

Nowy wymiar liftingu

attiva to najnowsza metoda aplikacji fal radiowych, która umożliwia poprawę napięcia, elastyczności i gęstości skóry poprzez obkurczanie włókien jej rusztowania białkowego z równoczesną stymulacją powstawania nowego kolagenu w skórze. Radiofrekwencję podskórną attiva wykorzystujemy w naszej klinice do małoinwazyjnego obkurczania i rewitalizacji skóry, a także leczenia fotouszkodzeń, wiotkości i blizn rozstępowych. attiva jest rozwiązaniem trudnego i powszechnego problemu, z którym zmagają się nasi pacjenci: wiotkością skóry zarówno w jej głębokich warstwach, jak i we włóknach kolagenowych tkanki podskórnej i powięzi. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik w radiofrekwencji podskórnej attiva nasi specjaliści osiągają rewelacyjne efekty nawet w miejscach trudnych do wyleczenia.

Wszystko dlatego, że za sprawą najnowszej metody aplikowania fali radiowych trafiają one prosto do miejsca, w którym występuje problem.

Sprawdzi się w leczeniu

Radiofrekwencja podskórna attiva zwalcza zwiotczenia, cellulit oraz drobne depozyty tkanki tłuszczowej. Leczenie tą metodą przyniesie zadowalające efekty w przypadku:

 • utraty proporcji owalu twarzy;
 • leczenia okolic oka;
 • wiotkości skóry twarzy, szyi, dekoltu i piersi;
 • wiotkości skóry ramion, brzucha, ud, pośladków i pleców;
 • poporodowej rewitalizacji skóry i okolic intymnych;
 • nadmiaru tkanki tłuszczowej, np. w okolicy podbródka, twarzy czy okolic intymnych;
 • rozstępów i blizn;
 • uszkodzeń posłonecznych rusztowania sprężystego skóry i innych fotouszkodzeń.

Komfortowy zabieg

Całe zabieg rewitalizacji skóry za pomocą metody attiva trwa około 45-90 minut i jest w pełni komfortowy. Wykonuje się go w znieczuleniu nasiękowym, które jest podawane, podobnie jak w przypadku innych zabiegów laserowych, w obszarze leczonej skóry, rozstępów, wiotkości, nadmiernego otłuszczenia. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny – pacjenci odczuwają jedynie delikatne ciepło. Lifting skóry metodą attiva nie wymaga hospitalizacji – większość osób po zabiegu powraca do codziennych zajęć.

Skóra, którą pokochasz

Zabieg attiva pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych i – przede wszystkim – naturalnych efektów, będących wynikiem przebudowy uszkodzonej skóry i tkanek. Rezultaty zaczynają być widoczne 4-12 tygodni po wykonaniu pierwszego zabiegu. attiva zapewnia naszym pacjentom nie tylko lifting skóry, lecz także:

 • odbudowę, zagęszczenie i napięcie skóry w obszarze, który został poddany zabiegowi;
 • podniesienie owalu twarzy oraz redukcję tzw. „chomików’’;
 • spłycenie zmarszczek;
 • ujędrnienie i redukcję drugiego podbródka;
 • poprawa wyglądu oraz spoistości blizn i rozstępów.

Skorzystaj z zabiegów wspomagających w naszej klinice!

Nasi specjaliści sugerują pacjentom korzystającym z metody attiva szereg preparatów i zabiegów uzupełniających, które zoptymalizują gojenie się skóry w pierwszych dniach po zabiegu i sprawią, że efekty będą szybciej widoczne. Wśród leczenia wspomagającego rekomendujemy szczególnie:

W późniejszym okresie zalecane jest także stosowanie produktów wspomagających efekty leczenia i syntezę kolagenu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o liftingu skóry metodą Attiva?

Umów się na wizytę w bienkowscy Clinic z jednym z naszych specjalistów.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-