Skip to main content

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o powiększaniu penisa kwasem hialuronowym

Opis dla: Wszystko, co powinieneś wiedzieć o powiększaniu penisa kwasem hialu…

Masz kompleks z powodu małego penisa? Chcesz, aby partnerka odczuwała większą satysfakcję podczas seksu? W Bieńkowscy Clinic mamy dla Ciebie doskonały sposób na powiększenie penisa w obwodzie oraz jego nieznaczne wydłużenie – ostrzykiwanie kwasem hialuronowym! Zabieg jest jednorazowy, trwa zaledwie 30-45 minut, a efektami możesz cieszyć się przez około 1,5 roku. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej na temat tej rewolucyjnej metody.

Na czym polega powiększanie prącia kwasem hialuronowym?

Powiększanie penisa jest poprzedzone konsultacją ze specjalistą, podczas której przeprowadza się szczegółowy wywiad z pacjentem. Chirurg diagnozuje problem i dokładnie opisuje pacjentowi przebieg leczenia. 

Mężczyźni zgłaszają się na zabieg powiększania penisa głównie z dwóch powodów:

  • niezadowolenie z grubości i obwodu prącia, które jest przyczyną kompleksów,
  • chęci zwiększenia doznań seksualnych partnerki. 

Powiększanie penisa to zabieg, który odbywa się w sterylnych warunkach na sali operacyjnej. Pierwszym krokiem jest znieczulenie miejscowe, które opiera się na blokadzie nerwu płciowo-udowego. Dzięki temu pacjent nie odczuwa podczas zabiegu jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Za pomocą cienkiej kaniuli lekarz wprowadza preparat z kwasem hialuronowy w przestrzeń nad powięzią głęboką prącia. Na zakończenie zabiegu, w miejscu wprowadzenia kaniuli zakładany jest niewielki szew skórny. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu.

Czy powiększanie penisa kwasem hialuronowym jest bezpieczne?

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to niezwykle bezpieczny, mało inwazyjny i bardzo efektywny zabieg. Objawy po zabiegu nie są uciążliwe, nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu i szybko ustępują. Możliwe jest pojawienie się zasinienia, obrzęku lub niewielkiej tkliwości. U nielicznej grupy pacjentów występuje uczucie „gąbczastości” prącia. Aby uzyskać optymalne efekty i cieszyć się ich długotrwałym utrzymywaniem się, należy przestrzegać wskazań i zaleceń po zabiegu. Przez około dwa tygodnie trzeba zrezygnować ze zbliżeń seksualnych, aby uniknąć przemieszczania się preparatu wypełniającego. Po około 10-12 dniach odbywa się wizyta kontrolna, podczas której usuwany jest szew, a lekarz bada pacjenta i zbiera wywiad odnośnie jego samopoczucia po zabiegu.

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym – efekty

Końcowy efekt powiększania prącia kwasem hialuronowym zależy w dużej mierze od pierwotnych wymiarów penisa. Zastosowanie kwasu hialuronowego w większości przypadków pozwala na pogrubienie penisa o około 2-3 cm oraz minimalne wydłużenie. Rezultaty utrzymują się od 1,5 roku do 2 lat. Po tym czasie warto wykonać zabieg ponownie. 

Powiększanie penisa własnym tłuszczem czy kwasem hialuronowym – co lepsze?

W wielu przypadkach użycie własnej tkanki tłuszczowej do zabiegu pogrubiania penisa może okazać się lepsze niż wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Autologiczna tkanka tłuszczowa jest substancją biokompatybilną, więc nie powoduje uczulenia. Powiększanie penisa rekomendujemy więc alergikom oraz mężczyznom, którzy cenią sobie najbardziej naturalne terapie. Zabieg trwa nieco dłużej, ze względu na konieczność pobrania od pacjenta odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej. Poza tym między tymi metodami nie ma dużych różnic. Ich efektywność jest również podobna.

Zainteresował Cię zabieg powiększania penisa? Zapraszamy na konsultację ze specjalistami w Bieńkowscy Clinic, podczas której poznasz więcej szczegółów.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-