Skip to main content

Zabiegi na rozstępy i blizny dla mężczyzn

Opis dla Zabiegi na rozstępy i blizny dla mężczyzn

Problem rozstępów wśród mężczyzn jest coraz powszechniejszy i nie zawsze, a nawet rzadziej, związany jest z otyłością. Przypadłość ta spotyka mężczyzn w różnym wieku – zarówno osoby bardzo młode, jak i dojrzałe. Bardzo często dotyczy osób aktywnych fizycznie lub szybko rosnących nastolatków. Na skutek szybkiego przyrostu masy mięśniowej i wzrostu kostnego (w okresie dojrzewania) powstają uszkodzenia w strukturze skóry – przypominające pęknięcia. Są one częstą przyczyną utrzymującej się wiotkości skóry po utracie masy ciała – szczególnie w okolicy brzucha, talii i ramion.

Blizny – podobnie jak rozstępy-  są rodzajem zwłóknienia tkanki skórnej. Powstają one jednak w całkiem inny sposób. Najczęściej są to pamiątki po wypadku, urazie z dzieciństwa, ospie, silnym trądziku młodzieńczym lub zabiegu chirurgicznym. Nie ma jednej skutecznej metody leczenia wyżej wymienionych problemów estetycznych. Bieńkowscy Clinic® może pochwalić się licznymi sukcesami w leczeniu rozstępów i blizn, opartymi o wieloletnie doświadczenia i autorskie programy terapii. Wszelkie badania kliniczne oraz nasza praktyka potwierdzają, że najlepsze efekty terapeutyczne osiągamy, gdy rozstępy są czerwone, a rany posiadają jeszcze szwy lub są w początkowej fazie gojenia. Nie zwlekaj z rozpoczęciem leczenia, gdyż każdy dzień oddala Cię od posiadania wymarzonej – gładkiej skóry.

 

 

ZALECANE DERMOKOSMETYKI

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabędziesz je również online: www.skinexpert.pl


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-