Skip to main content

Jeśli lifting bez skalpela, to tylko z technologią HIFU. Zobacz, jak to działa!

Opis dla: Jeśli lifting bez skalpela, to tylko z technologią HIFU. Zobacz, ja…

Metoda HIFU – nowy wymiar piękna

Wykorzystywanie do zabiegów skupionej wiązki ultradźwięków nie jest wcale nową metodą. Zdefiniowano ją już w latach 40. ubiegłego stulecia, zaś pod jego koniec rozpoczęto testy kliniczne z zastosowaniem technologii HIFU w leczeniu pęcherza moczowego, nerek czy raka prostaty. Dziś zasięg działania ultradźwięków został rozszerzony o zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu wspomniane zabiegi ultraformer iii i scizer. technologia hifu ma wiele zalet, ale największą z nich jest możliwość uzyskania podobnych efektów terapeutycznych, co przy bardziej inwazyjnych zabiegach, jednak bez użycia skalpela, igieł czy tego typu narzędzi medycznych. Ultradźwięki są współcześnie najczęściej wykorzystywane przy zabiegach odmładzająco-liftingujących na twarzy, jednak można je z powodzeniem stosować na pozostałych częściach ciała (brzuch, pośladki, piersi, ramiona), prowadząc nie tylko do ujędrnienia skóry na wybranym obszarze, lecz także jego wyszczuplenia oraz redukcji cellulitu.

Jak działa technologia HIFU?

Istotą działania technologii HIFU jest precyzyjne ogniskowanie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym punktowym obszarze. W wyniku jej działania dochodzi do podgrzewania takich tkanek, jak skóra, tłuszcz i mięśnie oraz stymulacji ich procesów naprawczych. W efekcie zabiegu tkanki ulegają obkurczeniu, przynosząc efekt liftingu, zaś pokaźne depozyty tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu zostają skutecznie zwalczone. Oferowany przez naszych specjalistów zabieg ultraformer iii doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które poza efektem ujędrnienia skóry twarzy chciałyby pozbyć się, np. podwójnego podbródka, zaś zabieg scizer u osób, którym przy zabiegach wyszczuplających zależy jednocześnie na obkurczeniu i ujędrnieniu skóry.

Zalety bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała

Bardzo ważne jest to, że przy zabiegu z wykorzystaniem technologii HIFU jesteśmy w stanie uzyskać doskonałe efekty poprawy wyglądu twarzy i ciała bez uciążliwego bólu czy długiego okresu rekonwalescencji. Podczas zabiegu nie są uszkadzane tkanki sąsiadujące z poddanym leczeniu obszarem, a dodatkowo skóra na powierzchni pozostaje nienaruszona, dzięki czemu po zakończonej procedurze zabiegowej możliwy jest bardzo szybki powrót do formy. Efekty widoczne są już po przeprowadzeniu pojedynczej terapii, co czyni zabiegi wykorzystujące technologię HIFU jednymi ze skuteczniejszych w medycynie estetycznej.

Więcej informacji na temat zabiegów ultraformer iii i scizer wykorzystujących technologię HIFU znajdziesz na stronach:

https://bienkowscyclinic.pl/oferta/zabiegi/itemlist/category/157-scizer

https://bienkowscyclinic.pl/oferta/zabiegi/itemlist/category/150-ultraformer-iii


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-