Skip to main content

Małoinwazyjne usuwanie cellulitu – poznaj możliwości endolasera Cellulaze!

Opis dla: Małoinwazyjne usuwanie cellulitu – poznaj możliwości endolase…

Cellulit to kompleks, z którym zmagają się zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety. Charakterystyczne nierówności skóry, określane potocznie skórką pomarańczową obniżają samoocenę i sprawiają, że wiele z nas niechętnie odsłania ciało wiosną oraz latem. Jak pozbyć się tego defektu urody?

Skutecznym rozwiązaniem jest usuwanie cellulitu endolaserem Cellulaze, tego typu zabieg dostępny jest również w naszej Bieńkowscy Clinic. Co warto wiedzieć o tej metodzie?

Spis treści:

Na czym polega usuwanie cellulitu endolaserem Cellulaze?

Jakie efekty daje laserowe usuwanie cellulitu?

Przeciwwskazania do laserowego usuwania cellulitu – kto nie może skorzystać z zabiegu?

Na czym polega usuwanie cellulitu endolaserem Cellulaze?

Endolaser o długości fali 1440 nm pozwala usunąć cellulit w małoinwazyjny, bezpieczny i efektywny sposób. Jak dokładnie wygląda spektakularna terapia Cellulaze? Doświadczony lekarz dokonuje precyzyjnych mikronacięć w skórze i wprowadza do tkanki tłuszczowej bardzo cienki światłowód, dawkując energię laserową w strategiczne miejsca. Dzięki przełomowej technologii zastosowanej w tym nowoczesnym urządzeniu, specjalista jest w stanie rozbić grudki tkanki tłuszczowej (przeciąć włókniste przegrody), upłynnić je, znacznie poprawiając wygląd skóry po jednej sesji zabiegowej. Szereg czujników zainstalowanych w urządzeniu zapobiega przegrzaniu i uszkodzeniu tkanek. Usuwanie cellulitu trwa około 90-120 minut i jest przeprowadzane przy znieczuleniu miejscowym – niekiedy wspomaganym krótkotrwałym znieczuleniem dożylnym, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych i dobrze znosi zabieg.

Jakie efekty daje laserowe usuwanie cellulitu?

Wiele kobiet zastanawia się, dlaczego warto zdecydować się na usuwanie cellulitu za pomocą rewolucyjnej terapii Cellulaze? Dzięki specjalnemu endolaserowi widoczne uwypuklenia są trwale usuwane, a skóra jest mobilizowana do produkcji nowego kolagenu, poprawia się jej gęstość, staje się bardziej napięta i gładka. Żadne inne urządzenie dostępne obecnie na rynku nie daje tak dobrych rezultatów. Wystarczy jedna sesja zabiegowa, aby móc cieszyć się odmienionym, zdrowszym i bardziej atrakcyjnym wyglądem naszej skóry. Efekt finalny jest widoczny po około 3 miesiącach – utrzyma się przez taki okres czasu, przez jaki pacjentka będzie dbała o siebie, m.in. stosując zdrową dietę i uprawiając regularną aktywność fizyczną. Jeśli chcemy jak najdłużej cieszyć się odmienionym wyglądem, wskazane jest też systematyczne wykonywanie drenażu limfatycznego i picie około 2-3 l wody dziennie.

Warto wspomnieć, że skuteczność terapii Cellulaze została potwierdzona badaniami klinicznymi!

Przeciwwskazania do laserowego usuwania cellulitu – kto nie może skorzystać z zabiegu?

Mimo, iż terapia Cellulaze jest małoinwazyjną procedurą chirurgiczną, jak w przypadku każdego zabiegu medycyny estetycznej, istnieją pewne przeciwwskazania do jej przeprowadzenia – jakie? Do głównych czynników wykluczających zaliczamy m.in.:

  • ciążę,
  • problemy z krążeniem,
  • otwarte rany w obszarze zabiegowym,
  • infekcje,
  • skłonność do powstawania bliznowców,
  • zapalenia żył,
  • przebyty zawał serca,
  • choroby o podłożu immunologicznym.

Podsumowując, usuwanie cellulitu za pomocą endolasera pozwala pozbyć się skórki pomarańczowej, wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu długości wiązki laserowej 1440 nm. Brak bólu, ryzyka i długotrwałej rekonwalescencji sprawia, że coraz więcej kobiet decyduje się właśnie na ten bezpieczny zabieg.

Nie możesz patrzeć w lustrze na partie swojego ciała dotknięte cellulitem? Chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji na temat innowacyjnego zabiegu endolaserem Cellulaze? Skontaktuj się już dziś ze specjalistami naszej Bieńkowscy Clinic, poznaj szczegóły odnośnie zabiegu oraz alternatywne metody usuwania cellulitu, jakie oferujemy naszym pacjentkom. Umów się na wstępną konsultację – skorzystaj z najskuteczniejszej terapii, zwalcz kompleksy, ciesz perfekcyjnie gładką, jędrną i zdrową skórą!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-