Skip to main content
Tak nowocześnie jeszcze nie było! Pożegnaj cellulit z zabiegiem Cellulaze!

Tak nowocześnie jeszcze nie było! Pożegnaj cellulit z zabiegiem Cellulaze!

Opis dla: Tak nowocześnie jeszcze nie było! Pożegnaj cellulit z zabiegiem Cel…

Jeśli dotyczy Cię problem cellulitu, oznacza to, że dobrze trafiłaś. To mankament urodowy, z którym zmaga się wiele pań w różnym wieku, dlatego że pomarańczowa skórka to bardzo złożony problem. Wbrew obiegowej opinii wcale nie dotyczy jedynie osób z nadwagą, nadmiarem tkanki tłuszczowej. Co więcej to już nie tylko problem urodowy, lecz także przewlekła choroba, z powodu której cierpią osoby z zaburzeniami hormonalnymi, ale też te, które odżywiają się nieprawidłowo i prowadzą mało higieniczny tryb życia. Co to oznacza? Mało snu, mało ruchu, siedząca praca, niedbała dieta. To tylko najważniejsze czynniki, które odpowiadają za tworzenie się tego, co wiele z nas nazywa pomarańczową skórką. Jednak z cellulitem można walczyć, można go także pokonać. Potrzebna jest tylko odpowiednia metoda.

Nowoczesność kontra cellulit

Medycyna estetyczna to dziedzina, która wciąż się rozwija, pokazując nam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a cellulit można zwalczyć. Oferta zabiegów jest stale poszerzana o te coraz bardziej nowoczesne i skuteczne. Zabieg Cellulaze to terapia leczenia cellulitu w każdej postaci i każdym stadium rozwoju. To nowoczesny i technologicznie zaawansowany endolaser, który pozwala skutecznie zwalczać pomarańczową skórkę. Precyzyjna terapia cellulitu pozwala usunąć trzy przyczyny powstawania problemu. Endolaser o długości fal 1440 nm przecina przegrody łącznotkankowe, upłynnia tkankę tłuszczową, obkurcza skórę, stymuluje komórki do produkcji nowego kolagenu. Efekty leczenia endolaserem to gładsza skóra bez nierówności, likwidacja uwypukleń, poprawa gęstości i napięcia skóry.

Na czym polega innowacyjność metody?

Tym, co odróżnia metodę Cellulaze od poprzednich sposobów walki z cellulitem, jest działanie bezpośrednio w miejsce zmienione chorobowo. Odbywa się to poprzez wprowadzenie pod skórę światłowodu, czyli dotarcie w jak najbliższe sąsiedztwo zmiany. W naszej klinice zabieg odbywa się w sali operacyjnej, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, a jeśli to konieczne, sedacji dożylnej. Po podaniu znieczulenia w skórze wykonywane jest mikronacięcie, przez które w tkankę tłuszczową wprowadzony zostaje cienki światłowód. Zabieg trwa od godziny do dwóch, a pacjent przez cały czas jest monitorowany. Kontroli podlega zarówno ruch i szybkość głowicy, jak i zmiany temperatury, do jakiej podgrzewane są tkanki. Również po zabiegu obserwujemy pacjenta przez kilka kolejnych godzin, aby zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego. Efekty zabiegu są trwałe pod warunkiem, że pacjent dostosuje się do zaleceń, a więc zadba o odpowiednią dawkę aktywności fizycznej i zdrową dietę. Istotne jest również przyjmowanie suplementów diety oraz specjalnych preparatów na skórę. O wszystkich zaleceniach informujemy naszych pacjentów, udzielając im niezbędnych wskazówek i podpowiadając, jak mają dbać o skórę.

Jak zadbać o ciało po zabiegu?

Zabieg liposukcji laserowej, Cellulaze, który ma pomóc pacjentowi w pozbyciu się pomarańczowej skórki, to podstawowy, ale nie jedyny etap leczenia. Skoro istotne jest także postępowanie pozabiegowe, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację i profilaktykę. W jaki sposób? Przez dwa–trzy tygodnie pacjent nosi specjalnie dla niego dobrane ubranie uciskowe. Należy je zakładać na 24 godziny, po 3 tygodniach można nosić je już jedynie w nocy (przez kolejne 2 tygodnie). Z naszej kliniki pacjenci wychodzą zaopatrzeni w leki flebotropowe, które usprawniają krążenie krwi. Po zabiegu na cellulit zalecane są również masaże, zwłaszcza podciśnieniowy drenaż limfatyczny.

Jeśli zmagasz się z cellulitem, nie wiesz, jak się go skutecznie pozbyć, zapraszamy Cię na konsultację do naszej kliniki. Umów się z naszym specjalistą i pożegnaj pomarańczową skórkę na zawsze! Zajrzyj na naszą stronę i poznaj szczegóły https://bienkowscyclinic.pl.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-