Skip to main content
Uzyskaj długotrwały efekt liftingu ciała i twarzy, pozbądź się problemu opadającej powieki – ULTRAFORMER III

Uzyskaj długotrwały efekt liftingu ciała i twarzy, pozbądź się problemu opadającej powieki – ULTRAFORMER III

Opis dla: Uzyskaj długotrwały efekt liftingu ciała i twarzy, pozbądź się prob…

Zaburzone pole widzenia to problem, który przekłada się na komfort codziennego życia. Co więcej, w przypadku opadającej powieki dochodzi też kwestia estetyczna. Osoby borykające się z tym problemem podkreślają jego dwoisty charakter. Z jednej strony opadająca powieka, czyli ptoza, to kwestia zdrowotna, z drugiej estetyczna. Na szczęście problem można wyeliminować w sposób bezpieczny i skuteczny dzięki profesjonalnemu, nowoczesnemu zabiegowi ULTRAFORMER III, który w Bieńkowscy Clinic od lat z powodzeniem przeprowadza się w celu modelowania sylwetki, ale także korekty opadającej powieki.

Ptoza – wynik upływającego czasu

Najczęściej opadająca powieka jest skutkiem wieku. Upływające lata sprawiają, że skóra wiotczeje, a mięśnie, również te odpowiedzialne za dźwiganie powiek, wiotczeją. Rozciągnięta skóra opada na powiekę górną, zaburzając pole widzenia i wpływając na komfort życia. Czasem przy problemie opadającej powieki występuje dodatkowo podwójne widzenie czy niedowidzenie. Poza wiekiem ptoza może pojawić się w wyniku uszkodzenia nerwu z powodu wypadku. Opadająca powieka wpływa negatywnie na komfort życia, zaburzając pole widzenia, ale także na wygląd – osoba, która skarży się na ptozę wygląda na bardziej zmęczoną i starszą. Na szczęście dzięki profesjonalnemu i bezpiecznemu zabiegowi ULTRAFORMER III, który wykorzystuje innowacyjną technologię HIFU, można z powodzeniem usunąć ptozę i cieszyć się młodszym wyglądem oraz lepszym komfortem codziennego funkcjonowania.

Przebieg zabiegu

W czasie zabiegu lekarz z Bieńkowscy Clinic wielokrotnie przykłada do ciała końcówkę przetwornika, który podgrzewa tkankę na różnych głębokościach. Dobranie odpowiedniej głębokości zależy od warunków anatomicznych pacjenta oraz rezultatów, jakie chce się osiągnąć. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą usunąć problem opadających powiek. Dzięki ULTRAFORMER III efekt uzyskuje się już po jednym zabiegu i długotrwale się utrzymuje. Kolejną zaletą zabiegu jest to, że nie wymaga rekonwalescencji, ponieważ pacjent już następnego dnia może wrócić do codziennych obowiązków.

HIFU – gwarancja jakości

System ULTRAFORMER III jest najnowszą medyczną wersją jednego z 2 systemów HIFU firmy Classys, przeznaczonych do wykorzystywania w klinikach medycznych przez wykwalifikowanych lekarzy. W Bieńkowscy Clinic zabiegi z wykorzystaniem ogniskowych ultradźwięków stosujemy już od 2011 roku, co sprawia, że ta metoda jest doskonale opracowana i cieszy się dobrą opinią wśród pacjentów. Przy użyciu ULTRAFORMER III przeprowadziliśmy od 2015 roku tysiące zabiegów, pomagając pacjentom usunąć problem opadających powiek, ale także wpłynąć na odmłodzenie skóry, redukcję zmarszczek, zmniejszenie cellulitu, lifting czy poprawę napięcia skóry.

Siła skoncentrowanych ultradźwięków

ULTRAFORMER III pozwala na nowatorskie podejście do zabiegu liftingu ciała i twarzy. Dzięki ulepszonym głowicom eksperci mogą oddziaływać na skórę 2 razy głębiej niż w poprzednim systemie ulthera, co przekłada się również na możliwość pracy na wyższych wartościach natężenia impulsu. ULTRAFORMEM III bazuje na technologii HIFU (high intensity focused ultrasound) – zogniskowanych fal ultradźwiękowych służących do punktowego, kontrolowanego i precyzyjnego podgrzewania tkanek. Dzięki tej technologii skóra pacjenta jest widocznie ujędrniona i zregenerowana.

Zabieg ULTRAFORMER III jest wykorzystywany do korekty opadającej powieki, ale także skutecznego, długotrwałego liftingu i modelowania sylwetki.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-