Skip to main content

Współczesna laseroterapia – poznaj wszystkie możliwości nowoczesnych urządzeń laserowych!

Opis dla: Współczesna laseroterapia – poznaj wszystkie możliwości nowoc…

Laseroterapia jest dziedziną, której w ostatnich latach poświęca się coraz więcej uwagi. To przede wszystkim ze względu na szerokie spektrum możliwych zastosowań urządzeń laserowych w leczeniu tych zmian skórnych, które stanowiły do niedawna prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Nowoczesne lasery, tak jak posiadany przez naszych specjalistów laser Cutera Cutera Enlighten, potrafią skutecznie walczyć z najtrudniejszymi w usuwaniu niedoskonałościami, nie narażając przy tym pacjenta na ból, szereg możliwych skutków ubocznych czy długi okres rekonwalescencji. W czym jednak dokładnie mogą nam dziś pomóc innowacyjne urządzenia laserowe?

Po pierwsze: laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Jeszcze do niedawna medycyna estetyczna nie dysponowała naprawdę skutecznymi rozwiązaniami w zakresie usuwania trwałych zmian w skórze, jakie stanowią tatuaże czy makijaż permanentny. Pacjenci pozostawali rozczarowani nie tylko samym przebiegiem procedury zabiegowej (ból i dyskomfort) i długim okresem niezbędnej rekonwalescencji, lecz także efektami końcowymi zabiegu. Starsze systemy laserowe pozwalały najczęściej nie tyle, co usunąć niechciany tatuaż, ile jedynie go rozjaśnić. Ogromnym problemem pozostawały też blizny i przebarwienia po zabiegu, które szpeciły skórę pacjenta i stawiały pod znakiem zapytania sens usuwania tatuażu. Wiele zmieniło się w momencie, gdy na rynek medyczny wkroczyła technologia pikosekundowa, zastosowana w posiadanym przez nas laserze Cutera Enlighten Triplex PICO + NANO. Połączenie w urządzeniu dwóch najnowocześniejszych technologii (pikosekundowej i nanosekundowej) pozwoliło na przeprowadzenie szybkiej, bezpiecznej i przede wszystkim skutecznej terapii w zakresie laserowego usuwania tatuażu czy makijażu permanentnego.

Laser umożliwia skuteczne usunięcie nie tylko tradycyjnego, czarnego tatuażu, lecz także kolorowego rysunku na ciele, którego całkowita likwidacja była jeszcze do niedawna praktycznie niemożliwa. Wysoka precyzja działania urządzenia, szeroki zakres parametrów oraz doświadczenie ekspertów Bieńkowscy Clinic sprawiają, że jesteśmy w stanie dopasować moc impulsu bezpośrednio do indywidualnych potrzeb pacjenta, bez narażania go na poparzenie, ból, blizny i przebarwienia, jednocześnie zapewnić mu pełny sukces w usuwaniu niechcianego tatuażu.

Laserowe usuwanie blizn, rozstępów, przebarwień i zmarszczek

Zabiegi laserowe to także jeden z niezawodnych sposobów na redukcję równie trudnych w usuwaniu blizn, rozstępów, przebarwień czy oznak starzenia skóry. Przy pomocy terapii Cutera Enlighten Triplex Pico Genesis możemy zredukować widoczność wszelkich objawów fotostarzenia skóry, w tym drobnych zmarszczek, zmian pigmentacyjnych, a nawet rozszerzonych porów. Terapia Cutera Enlighten Triplex MLA pozwoli natomiast na głębokie odmładzanie widocznie pozbawionej jędrności skóry czy leczenie blizn i rozstępów, których usuwanie również nie należy do najłatwiejszych zadań stawianych przed specjalistami medycyny estetycznej.

W ofercie naszej kliniki znajdziecie też lasery frakcyjne stosowane m.in. przy usuwaniu zmian skórnych w postaci brodawek czy włókniaków, jak również innowacyjny laser Vectus do usuwania zbędnego owłosienia. W celu dobrania jak najbardziej optymalnego zabiegu do własnych potrzeb, zachęcamy do kontaktu z recepcją jednej z naszych klinik w Bydgoszczy lub Częstochowie albo umówienia się na wstępną wizytę konsultacyjną.

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-