Skip to main content

Świętujemy wakacje pod hasłem ,,Akcja Lato”! Poznaj oferowane przez nas promocje na zabiegi modelowania sylwetki

Opis dla: Świętujemy wakacje pod hasłem ,,Akcja Lato”! Poznaj oferowane przez…

Zdając sobie sprawę z potrzeb naszych pacjentów, w Bieńkowscy Clinic wakacje świętujemy pod hasłem ,,Akcja Lato”, co oznacza atrakcyjne promocje na popularne zabiegi modelowania sylwetki. Przedstawiamy kilka zabiegów wyszczuplających i na cellulit, które warto przeprowadzić jeszcze tego lata!

Kształtowanie sylwetki i zabieg na cellulit HIFU

Na początku chcielibyśmy przybliżyć Wam działanie zabiegu HIFU, który stanowi najnowszą i najmocniejszą odsłonę medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU). Urządzenie zostało specjalnie stworzone w celu usuwania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu. Jeżeli marzymy o szybkim, skutecznym i nieinwazyjnym wyszczupleniu brzucha i ud czy wymodelowaniu pośladków, ten zabieg może spełnić nasze oczekiwania. Najnowsza głowica zastosowana w urządzeniu HIFU działa aż na głębokości 13 mm, co pozwala na wykorzystanie tej metody do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej, poprzez kontrolowane i błyskawiczne niszczenie komórek tłuszczowych. Rewolucyjna głowica o dużej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania, a także specjalny system chłodzenia przynoszą spektakularne rezultaty zmniejszenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki w sposób szybki, komfortowy, niemal bezbolesny i bez okresu rekonwalescencji.

Dzięki ,,Akcji Lato” możecie skorzystać z zabiegu HIFU z 40% zniżką! Szczegóły promocji dostępne w recepcjach naszych klinik.

System modelowania sylwetki Radiofrekwencja i med contour Medical

Pacjentom, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej i usunięciu cellulitu, a jednocześnie ujędrnieniu i wzroście napięcia skóry, polecamy zabieg przy użyciu systemu Radiofrekwencja. Urządzenie wykorzystuje technologię multipolarnej radiofrekwencji (RF), która składa się z kombinacji impulsowego pola magnetycznego z wielobiegunowym polem elektromagnetycznym RF oraz podciśnieniowego drenażu tkanek. Zabieg jest niezwykle bezpieczny, całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, a jednocześnie przynosi bardzo skuteczne rezultaty już po przeprowadzeniu pierwszej sesji zabiegowej. Terapia pozwala na ograniczenie objętości tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze i zmniejszenie cellulitu w postaci obrzękowo-włóknistych zmian. Ponadto, dzięki emitowanym przez urządzenie impulsom pola magnetycznego, pobudzone do pracy zostają fibroblasty zwiększające syntezę włókien kolagenu, co przynosi efekt poprawy jędrności i napięcia skóry.

Podobne efekty jesteśmy w stanie osiągnąć, decydując się na zabieg med contour Medical, który służy do bezbolesnej i bezinwazyjnej likwidacji lokalnej otyłości i uporczywego cellulitu. Dzięki technologii ultradźwięków i systemowi zasysającemu możliwe jest skuteczne rozbijanie, upłynnianie i niszczenie komórek tłuszczowych. W związku z tym, że zniszczone komórki tłuszczowe nie są w stanie się odtworzyć, efekt zabiegu jest stały i nie grozi nam tzw. efekt jojo. med contour Medical sprawdzi się również w przypadku tych pacjentów, którzy przygotowują się do zabiegu liposukcji. Jego ogromną zaletą jest całkowicie bezbolesny i relaksacyjny przebieg – zdarza się, że pacjenci usypiają podczas procedury zabiegowej.

med contour Medical + RF Radiofrekwencja = PREZENT

Podczas wakacji w naszej klinice możecie skorzystać również ze specjalnej letniej promocji na zabiegi med contour Medical i RF Radiofrekwencja. Decydując się zakup pakietu trzech zabiegów med contour Medical i Radiofrekwencja, otrzymamy prezent w postaci zabiegu accent prime lub Radiofrekwencja na twarz i szyję. To pozwoli nam na kompleksową poprawę wyglądu twarzy i ciała w okresie wakacyjnym.

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-