Skip to main content

Zabieg na męskie kompleksy. Na czym polega powiększanie prącia?

Opis dla: Zabieg na męskie kompleksy. Na czym polega powiększanie prącia?

Statystyki są alarmujące – około 50% mężczyzn jest niezadowolonych z wielkości swojego penisa, którego długość w fazie wzwodu wynosi przeciętnie około 12-15 cm. Zastanawiasz się, jak naturalnie powiększyć członka? Odpowiedzią jest kwas hialuronowy lub własna tkanka tłuszczowa. Powiększanie prącia za pomocą naturalnych wypełniaczy to zabieg, który trwa niecałą godzinę, jest bezpieczny, a jego efekty mierzalne!

Powiększanie prącia – kogo usatysfakcjonuje zabieg?

Powiększanie prącia to przede wszystkim zabieg dla mężczyzn niezadowolonych z wielkości swojego członka. Panowie zazwyczaj przejmują się długością, ale to przede wszystkim grubość decyduje o satysfakcji odczuwanej przez partnerkę podczas seksu. Najbardziej unerwione i wrażliwe na bodźce są zewnętrzne narządy płciowe kobiety (wargi sromowe i łechtaczka) oraz początkowy odcinek pochwy o długości około 6-10 cm. Podczas zbliżeń seksualnych taką długość prącia osiąga zdecydowana większość mężczyzn! Dlatego zabieg powiększania prącia w Bieńkowscy Clinic skupia się na poszerzeniu obwodu nasady członka oraz zmianie wielkości żołędzia. Przy okazji uzyskuje się również niewielkie wydłużenie penisa. Takie zabiegi gwarantują intensywność doznań i satysfakcję partnerki podczas seksu.

Powiększanie penisa za pomocą wypełniaczy jest bezpieczne i mało inwazyjne. Większość mężczyzn, którzy dostrzegają u siebie problem ze zbyt małym prąciem, może poddać się zabiegowi. Jednak przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem, który na podstawie szczegółowego wywiadu zakwalifikuje pacjenta do zabiegu. Oto przeciwwskazania, jakie mogą dyskwalifikować do wykonania zabiegu, to:

  • choroby zapalne narządów płciowych lub pachwin,
  • zaburzenia krzepnięcia,
  • stulejka,
  • uczulenie na składniki preparatu,
  • problemy z potencją.

powiększanie prącia kwasem hialuronowym lub autologiczną tkanką tłuszczową

Powiększanie prącia odbywa się w sterylnych warunkach na sali operacyjnej. Stosowane jest znieczulenie miejscowe, które jest wystarczające, aby pacjent odczuwał komfort podczas zabiegu – dzięki lokalnej blokadzie nerwu płciowo-udowego. Za pomocą cienkiej kaniuli w przestrzeń nad powięzią głęboką prącia (powięź Buck’a) wprowadzany jest preparat na bazie kwasu hialuronowego lub tkanka tłuszczowa. Dzięki aplikacji precyzyjnie dobranej ilości kwasu hialuronowego już po jednym zabiegu osiągany jest zamierzony efekt. Czas trwania zabiegu to około 30-45 minut. powiększanie penisa tłuszczem trwa trochę dłużej, ponieważ potrzebny jest czas na pobranie i przygotowanie tkanki tuszowej do wszczepienia. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, jeszcze tego samego dnia można wrócić do domu, pamiętając o przestrzeganiu zaleceń lekarskich przez najbliższych kilka tygodni.

Powiększanie penisa – postępowanie po zabiegu i trwałość efektów

Przez około dwa tygodnie po zabiegu należy powstrzymywać się od współżycia, aby uniknąć ewentualnego przemieszczania się wstrzykniętego preparatu. Wizyta kontrolna odbywa się po około 10-12 dniach – lekarz usuwa niewielki szew skórny, który został założony po zabiegu w miejscu wprowadzenia kaniuli oraz przeprowadza badanie i wywiad dotyczący samopoczucia pacjenta.

Ostateczne rezultaty widoczne są po około 2-3 tygodniach. Efekt pogrubienia penisa kwasem hialuronowym utrzymuje się od 1,5 roku do 2 lat. Powiększeniem penisa własnym tłuszczem można cieszyć się przez podobny okres. Gdy efekty zaczną zanikać, można powtórzyć zabieg.

Jesteś zainteresowany powiększeniem penisa? Umów się na konsultację w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lub Częstochowie.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-