Skip to main content
Powiększanie penisa – bezpieczne i skuteczne metody

Powiększanie penisa – bezpieczne i skuteczne metody

Opis dla: Powiększanie penisa – bezpieczne i skuteczne metody

Męskie kompleksy związane z wielkością członka nie należą do rzadkości. Wielu panów marzy o tym, żeby powiększyć swojego penisa. Wynika to z przekonania, że rozmiar członka ma wpływ na satysfakcję partnerki. Warto jednak wiedzieć, że to nie długość, a obwód członka ma największe znaczenie. W Bieńkowscy Clinic wykonujemy powiększanie penisa dwiema metodami – kwasem hialuronowym lub autologiczną tkanką tłuszczową. Oba zabiegi pozwalają na wyraźne pogrubienie członka oraz minimalne wydłużenie. Przeczytaj, na czym to polega. ’

Czy zabieg powiększania penisa jest bezpieczny?

Zabiegi powiększania penisa, polegające na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego lub własnej tkanki tłuszczowej, to jedne z najbezpieczniejszych metod zwiększania rozmiarów prącia. Istotne jest jednak to, aby podczas konsultacji wstępnej podać lekarzowi szczegółowe informacje na temat stanu swojego zdrowia. Przeciwwskazania do pogrubiania penisa za pomocą wypełniacza to przede wszystkim: choroby zapalne narządów płciowych lub pachwin, zaburzenia krzepnięcia, stulejka, problemy z potencją, uczulenie na składniki preparatu. Alergikom polecamy szczególnie zabieg z zastosowaniem własnej tkanki tłuszczowej zamiast kwasu hialuronowego. Tkanka tłuszczowa to wypełniacz o całkowitej biokompatybilności, nietoksyczny i hipoalergiczny.

W przeciwieństwie do metod chirurgicznych, powiększanie penisa tłuszczem lub kwasem hialuronowym nie niesie ze sobą ryzyka zaburzenia utrzymywania się satysfakcjonującego wzwodu prącia. Wstrzyknięcie wypełniacza nie uszkadza bowiem aparatu utrzymującego członek w prawidłowej pozycji.

powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub wypełnianie własną tkanką tłuszczową to zabiegi ambulatoryjne – nie wymagające hospitalizacji. Po podaniu znieczulenia miejscowego lekarz wprowadza preparat (kwas hialuronowy lub tkankę tłuszczową) za pomocą cienkiej kaniuli w przestrzeń nad powięzią głęboką prącia (powięź Buck’a). Podczas iniekcji mogą wystąpić nieprzyjemne odczucia, określane jako rozpieranie.

Zabieg trwa krótko. W przypadku powiększania prącia kwasem hialuronowym jest to zaledwie 30-45 minut. Powiększanie penisa własnym tłuszczem trwa nieco dłużej, ponieważ konieczne jest jeszcze pobranie i odpowiednie przygotowanie tłuszczu do zabiegu.

Rekonwalescencja jest krótka i przebiega łagodnie. Niemalże od razu można wrócić do wykonywania codziennych aktywności. Wskazane jest jedynie ograniczenie wysiłku fizycznego przez około tydzień oraz kontaktów seksualnych przez około dwa tygodnie, aby uniknąć ewentualnego przemieszczenia się wypełniacza. Należy również unikać gorących kąpieli oraz sauny.

Po zabiegu może wystąpić zasinienie, obrzęk oraz lekki ból i są to naturalne objawy, będące efektem podania wypełniacza. Tego typu symptomy ustępują samoistnie w ciągu kilkunastu dni.

Bezpieczne powiększanie penisa – efekty

Efekt w postaci powiększenia penisa jest widoczny niemal od razu po zabiegu i utrzymuje się przez kilkanaście miesięcy – do dwóch lat. Zwiększa się obwód prącia o około 2,5-3 cm oraz nieznacznie jego długość – o 1-2 cm we wzwodzie.

Wypełniacz stopniowo zanika, więc dla podtrzymania rezultatów, zalecana jest ponowna wizyta po około roku – wówczas wstrzykiwane są kolejne, zwykle mniejsze porcje kwasu hialuronowego lub tkanki tłuszczowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-