Skip to main content

Pachy – mezczyzna

Zabiegi na pachy dla mężczyzn — wskazania, rodzaje i efekty

Pachy to obszar bardzo delikatnej skóry. Niekiedy w tym rejonie występują problemy nie tylko natury estetycznej, lecz także medycznej. Nadmierna potliwość czy też wrażliwa skóra, przez którą codzienne golenie bywa trudne i skutkujące podrażnieniami, to przypadłości, które można wyeliminować, stosując właściwie dobrane zabiegi na pachy dla mężczyzn oferowane przez naszą klinikę. Proponujemy działania wykonywane z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i polecanych metod.

Wskazania do zabiegów na pachy dla mężczyzn

Większość ogólnodostępnych dezodorantów i antyperspirantów działa jedynie przez krótki czas lub jedynie niweluje nieprzyjemny zapach, a nieestetyczne mokre plamy na odzieży pozostają. Dlatego oferujemy innowacyjny zabieg na pocące się pachy, co pozwoli nie tylko na znacznie mniejszą ilość wydzielanego potu, lecz także nie będzie temu procesowi towarzyszyć nieprzyjemny, odpychający zapach.W obrębie pach problem pocenia to jednak niejedyna dolegliwość. Niekiedy mężczyźni borykają się z wyjątkowo intensywnym owłosieniem, które nawet tuż po goleniu sprawia, że miejsce zarostu nie jest dokładnie wydepilowane, a na skórze już kilka godzin po wykonaniu depilacji pojawiają się nieestetyczne zaczerwienienia. Zamiast zużywania kolejnych maszynek warto zastosować profesjonalną epilację pach, która jest dostępna w naszej ofercie.

Zabiegi na pachy dla mężczyzn – przeciwwskazania

Oferowany przez naszą klinikę zabieg na pocenie się pach czy usuwanie nadmiernego owłosienia w tym obszarze jest obarczony niewieloma przeciwwskazaniami, dzięki czemu są to działania możliwe do przeprowadzenia u prawie każdej osoby.Wśród przeciwwskazań zabiegu stosowanego w nadmiernej potliwości znajdują się m.in. zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, nadwrażliwość na stosowany produkt, miejscowe infekcje skóry czy też stany zapalne. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegów na pachy u mężczyzn może też być stosowanie niektórych leków. Jest to jednak obostrzenie czasowe, które nie wyklucza wykonania zabiegu w późniejszym terminie.Przeciwwskazaniem do depilacji pach w trwały sposób, jaki oferujemy w naszej klinice, są m.in.:
  • infekcje grzybicze, bakteryjne, wirusowe na obszarze zabiegowym,
  • choroby endokrynologiczne,
  • nowotwory,
  • cukrzyca.
W każdym przypadku warto skonsultować się z naszymi specjalistami i omówić możliwości przeprowadzenia zabiegu.

Jakie zabiegi na pachy dla mężczyzn wykonujemy?

Najpopularniejsze zabiegi na pachy dla mężczyzn wykonywane w naszej klinice to trwała depilacja z użyciem lasera, a także leczenie nadmiernej potliwości przy użyciu toksyny botulinowej. Oba zabiegi są najczęściej wybierane wśród wielu dostępnych metod leczenia danej przypadłości.Wszystkie zabiegi na pachy dla mężczyzn są wykonywane przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu działania przeprowadza się na najwyższym poziomie.Niekiedy w okolicy pach mężczyźni mają też różne przebarwienia, rozstępy czy inne  nieestetyczne zmiany. W ramach naszej oferty znajdują się również zabiegi terapeutyczne na pachy, które pozwolą pozbyć się uciążliwych problemów. W tym celu zapraszamy na konsultację, podczas której specjaliści dobiorą odpowiednią metodę rozwiązania danego problemu.

Efekty zabiegów na pachy dla mężczyzn

Zabiegi na pachy dla mężczyzn umożliwiają powrót do codziennych zajęć i aktywności bez żadnych obaw. Chociaż ostateczny efekt jest widoczny po uzyskaniu serii zabiegów, już po pierwszym spotkaniu różnica jest znaczna. To poprawa samopoczucia i wzrost pewności siebie. Nasze zabiegi dają zadowolenie oraz wykluczenie objawów stresujących sytuacji w codziennym życiu.

Zabiegi na pachy dla mężczyzn – opinie

Najlepszą rekomendacją dla działań, jakie przeprowadzamy w obszarze pach, są liczne pozytywne opinie i klienci powracający na wykonanie kolejnych zabiegów. Terapie proponowane naszym Pacjentom pozwalają na osiągnięcie trwałych rezultatów.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-