RESTYLANE SubQ

RESTYLANE SubQ jest jednym z prestiżowych produktów gamy RESTYLANE i służy do wolumetrycznego odmładzania i korekcji kształtu odpowiednich partii twarzy (policzki, broda), wypełniania najgłębszych zmarszczek. Może być również używany do spowalniania procesów starzenia i jako alternatywa lub uzupełnienie tradycyjnego faceliftingu.

Jest preparatem o wysokiej gęstości i stopniu polimeryzacji co zapewnia doskonały i trwały efekt przywracania objętości tkanek twarzy a tym samym bardzo spektakularnego odmładzania.

RESTYLANE SubQ podobnie jak RESTYLANE, RESTYLANE Touch oraz RESTYLANE Perlane zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego - NASHA (non-animal stabilized hyaluronic acid).

Preparaty te ulegają rozpadowi, czyli biodegradacji izowolemicznej, która powoduje, że "objętość wypełnienia" pozostaje praktycznie taka sama pomimo stopniowego zmniejszania się ilości materiału w tkankach, jest to spowodowane dużą zdolnością preparatu do wiązania cząsteczek wody.

BIODEGRADACJA IZOWOLEMICZNA

Dużą zaletą preparatów RESTYLANE i jego pochodnych jest ich samoistne wchłanianie, które nie pozostawia po sobie żadnych śladów w postaci zgrubień, blizn itp. Powikłania tego typu mogą występować po zabiegach z użyciem preparatów częściowo niewchłanialnych. Pozostające w skórze elementy niewchłanialne mogą bowiem uczulać, ulegać przesunięciu a ich usunięcie jest bardzo trudne.

Trwałość zabiegu, czyli dłużej utrzymujący się efekt zapewnia proces stabilizacji, który sprawia, że RESTYLANE i jego pochodne w minimalnym stopniu naruszają strukturę tkanek. Materiał ten jest na polskim rynku jedynym preparatem zawierającym stabilizowany kwas hialuronowy.

Zabiegi z użyciem RESTYLANE oraz jego pochodnych są całkowicie bezpieczne, mogą być wielokrotnie powtarzane bez jakiejkolwiek szkody dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego preparaty nie są alergenne, przed zabiegiem nie wykonuje się wstępnych testów skórnych.

Preparaty nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania, w każdym sterylnie zamkniętym opakowaniu znajduje się strzykawka z żelem i igła.

Producentem RESTYLANE SubQ i jego pochodnych jest szwedzka firma Q-Med AB

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Lifting wolumetryczny RESTYLANE SubQ