07.08.18 |
Modelowanie sylwetki

Zgrabne ciało na wakacje i lata. Skorzystaj z promocji na zabieg modelowania sylwetki Scizer!

Zgrabne ciało może być efektem odpowiednio dobranej diety i regularnych ćwiczeń fizycznych, jak również skutecznych zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej. Na modelowanie sylwetki w gabinecie lekarskim warto w szczególności zdecydować się w momencie, gdy sama dieta i aktywność fizyczna nie przynoszą spektakularnych rezultatów wyszczuplenia – to znaczy, gdy pomimo odchudzania, nadal zmagamy się z otyłością brzuszną czy nadmiarem tkanki tłuszczowej na ramionach, nogach, plecach lub pośladkach. Naszym pacjentom oferujemy w takim przypadku m.in. zabieg Scizer, który został stworzony właśnie po to, aby zwalczać miejscowe depozyty niechcianej tkanki tłuszczowej oraz najbardziej opornego cellulitu.

Zgrabne ciało dzięki innowacyjnej technologii HIFU

Urządzenie Scizer to najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (technologia HIFU), która została stworzona z myślą o pacjentach zmagających się z oporną na tradycyjne odchudzanie otyłością miejscową i uporczywym cellulitem. Scizer został wyposażony w innowacyjną głowicę, która w wyniku działania na głębokości aż 13 mm, pozwala na zastosowanie tej metody do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez kontrolowane i szybkie niszczenie komórek tłuszczowych. Zautomatyzowana głowica i głębokie działanie wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej pozwalają uzyskać spektakularne i naturalne efekty wyszczuplenia. Dzięki zabiegowi możliwe jest uzyskanie zgrabnej sylwetki, a także skóry pozbawionej nierówności. Procedura zabiegowa jest całkowicie nieinwazyjna, praktycznie bezbolesna dla pacjenta i niewymagająca żadnego okresu rekonwalescencji, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych metod walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, np. liposukcji. Urządzenie zostało też wyposażone w specjalny system chłodzenia, co sprawia, że zabieg jest komfortowy dla pacjenta i nie wymaga wcześniejszego zastosowania znieczulenia.

Jeden zabieg wyszczuplający – trwałe i widoczne efekty

Ogromną zaletą zabiegu Scizer jest to, że dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów, wystarczy wykonanie pojedynczej sesji zabiegowej. Efekty zabiegu pojawiają się w przeciągu ok. 3 miesięcy od zakończenia procedury zabiegowej. Większość zniszczonych komórek ulega wchłonięciu w przeciągu 12 tygodni, zaś po 18 tygodniach wchłania się ok. 95% tłuszczu. Wtedy też widoczny staje się ostateczny efekt zabiegu, czyli zmniejszenie tkanki tłuszczowej o około 2,5 cm (1 rozmiar). Terapia Scizer bardzo skutecznie radzi sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, boczków, bryczesów, pośladków, ud i ramion, jak również z najbardziej uporczywym cellulitem III lub IV stopnia. Naszym pacjentom oferujemy dodatkowo możliwość skorzystania z unikalnego programu połączonej terapii ultradźwiękami Scizer i Ultraformer III, co pozwoli uzyskać efekt perfekcyjnie wyrzeźbionego ciała, a jednocześnie poprawy ujędrnienia skóry. Zabieg Scizer jest wykonywany jako pierwszy, zaś po upływie 2-3 miesięcy, gdy efekty wyszczuplenia będą widoczne, można przeprowadzić zabiegi ujędrniające przy pomocy urządzenia Ultraformer III.

Akcja lato w Bieńkowscy Clinic – 40% OFF na zabieg Scizer!

Zainteresowani przeprowadzeniem zabiegu z wykorzystaniem technologii HIFU? Mamy dla Was dobrą wiadomość. W te wakacje możecie skorzystać z 40% zniżki na zabieg wyszczuplający Scizer! Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszych letnich promocji na zabiegi na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/promocje lub bezpośrednio w recepcjach naszych klinik.