Skip to main content

Cellulit – wróg gładkiej skóry

Opis dla: Cellulit – wróg gładkiej skóry

Jak zwalczyć cellulit – z czym się mierzymy?

Najpierw warto dowiedzieć się, czym jest pomarańczowa skórka i w jaki sposób się tworzy. Przyczyn powstawania lipodystrofii może być wiele – wzmagają ją choćby siedzący tryb życia, nadwaga czy niewłaściwa dieta. Jednak głównym winowajcą są tu hormony, a konkretnie estrogeny. To one powodują zmniejszanie napięcia żył i rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co prowadzi do powstawania w tych miejscach obrzęku. Jest on związany z gorszym odżywieniem tkanek tłuszczowych w tym obszarze, a w rezultacie z powiększaniem się komórek. W końcu pojawia się stan zapalny i miejscowe zwłóknienie tkanek, a cellulit na udach, brzuchu czy pośladkach staje się nie tylko bardzo widoczny, lecz także bolesny. Dlatego skuteczne usuwanie pomarańczowej skórki jest kwestią estetyczną, ale też zdrowotną!

Sposoby na cellulit – poznaj skuteczne zabiegi!

Medycyna estetyczna obfituje w metody skutecznego usuwania cellulitu. W naszej klinice rekomendujemy rozmaite typy zabiegów, w zależności od rodzaju, obszaru i stopnia zaawansowania problemu. Do proponowanych procedur należą:

  • liposukcja N.I.L. (tzw. liposukcja wibracyjna),
  • lipoliza iniekcyjna – podana substancja doprowadza do rozpadu trójglicerydów, a następnie do zmetabolizowania tłuszczu w wątrobie i usunięcia go z organizmu w naturalny sposób,
  • zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków – w tym nowatorski i niezwykle skuteczny scizer®,
  • procedury oparte na działaniu fal radiowych – np. zabieg accent prime, który polega na połączeniu działania radiofrekwencji i ultradźwięków,
  • masaż próżniowy endermolift – jeden z najmniej inwazyjnych, a przy tym wysoce skutecznych zabiegów,
  • leczenie światłem LED – naświetlanie pomaga nie tylko zwalczyć cellulit, lecz także poprawić jędrność skóry,
  • mezoterapia iniekcyjna – polegająca na wprowadzeniu w wybrany obszar preparatów biologicznie aktywnych.
    Każda z tych terapii ma swoje niewątpliwe zalety, jednak zdecydowanym hitem jest zabieg ultradźwiękami scizer®.

scizer® – sposób na uporczywy cellulit

Zabieg SCIZER® jest tym, co na cellulit działa jednocześnie delikatnie i niezwykle skutecznie. Delikatnie, ponieważ zabieg jest bezinwazyjny i właściwie bezbolesny. Skutecznie, gdyż pozwala pozbyć się cellulitu nawet w jego zaawansowanym stadium.

Działanie urządzenia oparte jest na technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU), a specjalnie zaprojektowana głowica pozwala na ich dotarcie aż na 13 mm w głąb tkanki. Dodatkowo, została wyposażona w system chłodzący, co czyni zabieg komfortowym dla pacjentki. Procedura pozwala nie tylko na redukcję pomarańczowej skórki, lecz także wyszczuplenie poddanych jej partii ciała. W celu jak najdokładniejszej pracy, podczas zabiegu korzysta się z precyzyjnego skanera, który pozwala na uzyskanie równomiernych efektów. Stawiasz na szybkie rezultaty i nie możesz pozwolić sobie na długi urlop po zabiegu? Procedura z urządzeniem scizer® nie wymaga rekonwalescencji, a zadowalające efekty możesz uzyskać po jednorazowym zabiegu! Możesz skorzystać z niego o każdej porze roku, nawet w sezonie urlopowym, przy dużym nasłonecznieniu.

Marzysz o naturalnym, a jednocześnie spektakularnym i trwałym efekcie usunięcia cellulitu? Zapisz się na konsultacje w naszej klinice i ciesz się piękną, gładką i jędrną skórą przez cały rok!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-