Skip to main content

Przygotuj się do lata w Bieńkowscy Clinic! Zobacz, jakie zabiegi na ciało zapewnią Ci perfekcyjny wygląd na plaży!

Opis dla: Przygotuj się do lata w Bieńkowscy Clinic! Zobacz, jakie zabiegi na…

attiva, czyli poprawa napięcia, elastyczności i gęstości skóry

Nasza pierwsza propozycja skierowana jest do osób, które mają do czynienia nie tylko z nadmiarem tkanki tkanki tłuszczowej w okolicy ramion, ud, brzucha, pośladków, piersi czy pleców, lecz także wyraźną wiotkością skóry w tych obszarach. Przy pomocy urządzenia attiva jesteśmy w stanie uzyskać efekt liftingu ciała, rozwiązując problem powszechnego wiotczenia głębokich warstw skóry, na który nie działają tradycyjne metody kosmetyczne. Z zabiegu będą w szczególności zadowolone panie, które zmagają się z wiotką skórą na brzuchu po porodzie i piersiach po okresie laktacji, a także osoby, którym doskwiera problem zbyt wiotkiej skóry po odchudzaniu, np. na ramionach (tzw. pelikany), udach, pośladkach czy nad kolanami. To mało inwazyjny zabieg, który przynosi szybkie i skuteczne efekty obkurczenia i rewitalizacji skóry – pierwsze efekty przebudowy skóry powinny być widoczne już po 4 tygodniach od wykonania zabiegu.

scizer, bezinwazyjny zabieg wyszczuplający o precyzji skalpela

HIFU to zabieg, który został stworzony z myślą o zwalczaniu miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej oraz najbardziej uporczywego cellulitu. To metoda, która z pewnością zadowoli wszystkie osoby mające do czynienia z miejscową otyłością na brzuchu, ramionach, biodrach czy udach oporną na tradycyjne metody odchudzania. Urządzenie, wykorzystujące zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU, działa na głębokości 13 mm niczym skalpel, skupiając się precyzyjnie na podskórnej warstwie tłuszczu. Wystarczy wykonanie pojedynczego zabiegu, aby po kilkunastu tygodniach móc cieszyć się pełnymi efektami zmniejszenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz wysmuklenia sylwetki. Zabieg przebiega w komfortowy i praktycznie bezbolesny sposób, w krótkim czasie i bez okresu rekonwalescencji. Warto też zaznaczyć, że unikalne właściwości fal ultradźwiękowych pozwalają usunąć komórki tłuszczowe bez rozciągania skóry, dzięki czemu po zabiegu pozostanie ona nadal jędrna.

Celluaze, skuteczny zabieg na cellulit

Ostatnią naszą propozycją jest małoinwazyjny zabieg laserowy na cellulit, który pozwala na rozpuszczenie tłuszczu, napięcie skóry i przerwanie łącznotkankowych przegród pociągających skórę, odpowiadających właśnie za powstawanie uporczywego cellulitu. Pojedynczy zabieg Cellulaze redukuje cellulit na okres przynajmniej roku, a efekty zabiegu pojawiają się stopniowo w przeciągu kilku miesięcy od zakończenia procedury zabiegowej. Cellulaze jest bezpiecznym, mało bolesnym i niewymagającym okresu rekonwalescencji zabiegiem na cellulit i modelowanie sylwetki, który sprawdzi się w przypadku osób zmagających się nadmiarem tkanki tłuszczowej lub skórką pomarańczową na przedniej, bocznej i wewnętrznej powierzchni ud, pośladkach, brzuchu oraz kolanach.

Więcej na temat wybranych zabiegów na ciało znajdziesz na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-