Skip to main content

Pozbądź się wstydliwego problemu dzięki HIFU Ultravera

Opis dla: Pozbądź się wstydliwego problemu dzięki HIFU Ultravera

Skutki starzenia dotykają nie tylko skórę na twarzy i innych widocznych miejscach na ciele. Pod wpływem starzenia słabnie również kondycja intymnych części ciała. Co zrobić, żeby poprawić stan tkanek w tych miejscach i pozbyć się kłopotliwych dolegliwości, takich jak nietrzymanie moczu czy brak satysfakcji z seksu? Pomóc może zabieg HIFU Ultravera – rewolucyjny sposób na rehabilitację poporodową, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu i ujędrnianie tkanek pochwy podczas menopauzy.

Różne kobiety, różne problemy intymne

Z biegiem czasu u wielu kobiet pojawiają się różne dolegliwości związane z kondycją narządów rodnych i okolic miejsc intymnych. Niektóre problemy pojawiają się tuż po porodzie, inne w czasie menopauzy. Nawet młode kobiety mogą cierpieć na pewne defekty miejsc intymnych, które pogłębiają się wraz z wiekiem i obniżają jakość życia seksualnego. Na szczęście stworzono skuteczny zabieg HIFU miejsc intymnych, który pomaga w leczeniu i rehabilitacji różnych problemów związanych z narządami rodnymi kobiet. Zabieg HIFU Ultravera ma zastosowanie szczególnie w przypadku:

  • regeneracji pochwy po porodzie – przywraca prawidłową wielkość i elastyczność ścian pochwy,
  • łagodnej postaci wysiłkowego nietrzymania moczu,
  • utraty jędrności pochwy na skutek starzenia,
  • braku satysfakcji z życia seksualnego na skutek zwiotczenia ścianek pochwy.

HIFU Ultravera – w czym tkwi sekret jego działania?

Zabiegi HIFU opierają się na działaniu skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności. Technologia ta dostarcza energię za pomocą zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która dostaje się do wnętrza tkanki na odpowiednią głębokość, aby zainicjować proces leczenia. Jest to tzw. metoda nieablacyjna, czyli niepowodująca uszkodzeń tkanki zewnętrznej – błony śluzowej.

Do wnętrza pochwy ultradźwięki dostają się za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy, dopasowanej anatomicznie. Pod wpływem impulsu energetycznego indukowane są zmiany w tkance pochwy. W zależności od użytej głowicy możliwe jest dotarcie do warstw ścian pochwy na głębokość od 1,5 do 4,5 mm. Impulsy mogą nawet pobudzać i wzmacniać warstwę mięśniową. Po zabiegu rozpoczyna się proces przebudowy tkanki, który trwa od kilku do kilkudziesięciu dni.

Jednodniowy, szybki zabieg ginekologii estetycznej

HIFU Ultravera to zabieg, na który będziesz potrzebowała tylko jednego wolnego dnia od pracy. Trwa zaledwie 30-40 minut. Na drugi dzień możesz bez problemu wrócić do pracy i wykonywania innych, codziennych obowiązków. Co więcej, w wielu przypadkach już jednorazowa wizyta w gabinecie medycyny estetycznej przynosi satysfakcjonujące efekty.

Zalety regeneracji pochwy za pomocą technologii HIFU:

  • nieablacyjna, bezkrwawa i bezbolesna metoda,
  • potwierdzone bezpieczeństwo zabiegu,
  • wyższa skuteczność niż w przypadku metod laserowych.

HIFU Ultravera – bezpieczeństwo

W przeciwieństwie do laserowych zabiegów medycyny estetycznej, nie ma ryzyka, że podczas zabiegu HIFU Ultravera nastąpi uszkodzenie struktury tkanki powierzchniowej pochwy. Nie występuje krwawienie, więc nie jest również wymagany okres rekonwalescencji ani specjalna farmakoterapia po zabiegu. lifting pochwy skoncentrowanymi ultradźwiękami jest bezbolesny, w związku z tym nie wymaga znieczulenia. Ponieważ zabieg w żaden sposób nie uszkadza nabłonka, możliwy jest szybki powrót do współżycia seksualnego.

W Bieńkowscy Clinic mamy szeroką ofertę zabiegów ginekologii estetycznej, dzięki którym można uzyskać naprawdę satysfakcjonujące efekty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki w Częstochowie lub Bydgoszczy.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-