Skip to main content

Pożegnaj cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej – SCIZER® przychodzi ciału z pomocą!

Opis dla: Pożegnaj cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej – SCIZER® przy…

Zdarza się, że niezależnie od tego, ile byśmy wkładali w to wysiłku, nadmiar tkanki tłuszczowej zupełnie nie chce z niektórych obszarów ciała zniknąć. Nieraz podobnie uciążliwy jest też cellulit, który wydaje się być oporny na jakiekolwiek działanie! W takim przypadku warto oprzeć się na innowacyjnej metodzie stosowanej przez profesjonalistów, jaką jest technologia SCIZER® – nasi specjaliści z bydgoskiej oraz częstochowskiej Bieńkowscy Clinic pomogą Ci zawalczyć o piękne, wymodelowane ciało!

Codzienna troska bazą zdrowego ciała

Podstawą troski o swoje ciało jest zbilansowany sposób odżywiania oraz regularna aktywność fizyczna. Niestety, w dzisiejszym zabieganym świecie coraz trudniej jest nam o to zadbać – na sport często po prostu brakuje czasu, w naszym menu nieraz goszczą fast foody, a czasami wręcz w ogóle pomijamy jakikolwiek posiłek. Jest to duży błąd! Bez zbudowanej stabilnej, odżywczej bazy nasze zdrowie, a koniec końców także wygląd, nie mają szans na pełnię rozkwitu. 

O czym nie powinniśmy zapominać? Przede wszystkim o dostarczaniu organizmowi jak największej ilości antyoksydantów, które niszcząc wolne rodniki hamują proces starzenia się komórek. Co ważne, na powstawanie wolnych rodników, inaczej nazywanych oksydantami, wpływa m.in. zwiększony poziom stresu, który często wiąże się także ze zwiększeniem masy ciała lub znacznym utrudnieniem w jej redukcji. Postarajmy się więc na co dzień znaleźć chwilę na oddech, a na swoim talerzu umieśćmy produkty bogate w witaminy A, E oraz C – są to najsilniejsze przeciwutleniacze. Ich bogactwo znajdziemy zwłaszcza w owocach i warzywach, do których dodać należy zdrowe tłuszcze, jak np. oliwę z oliwek, olej rzepakowy, awokado. Co istotne, jest to ważne także z perspektywy zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ ułatwia otrzymanie oczekiwanych rezultatów i znacznie wpływa na ich trwałość!

SCIZER® – wsparcie ekspertów na miarę XXI wieku

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów w obszarze redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz opornego cellulitu niewątpliwie jest terapia SCIZER®. Jest to najsilniejsza medyczna odsłona technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU – ang. High Intensity Focused Ultrasound). Opiera się o działanie głowicy wyposażonej w wyjątkowy system chłodzenia, co sprawia, że zabieg jest krótki i w odczuciu pacjentów komfortowy, a biorąc pod uwagę siłę i głębokość jego działania, to naprawdę duży walor! Technologia SCIZER® działa bowiem na głębokości aż 13 mm – pozwala to na szybką, w pełni kontrolowaną i co najważniejsze, trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Co więcej, siła oraz precyzja owego działania umożliwia uzyskanie wyjątkowych efektów już po jednym zabiegu!

Terapia SCIZER® w pigułce

  • Pomaga zarówno z problemem znacznej miejscowej otyłości, jak i w redukcji cellulitu II-IV stopnia.
  • Dzięki wspomaganiu specjalistycznego skanera, jakiego nie posiada żaden inny system HIFU, możliwa jest praca na tak dużych obszarach ciała, jak uda, brzuch, plecy czy pośladki.
  • Efekty są naturalne, jednolite, bez śladu nierówności! Ogromną precyzję zapewnia m.in. wspomniany wyżej skaner, który pozwala na równomierną dystrybucję impulsów – żaden kawałek obszaru ciała poddanego zabiegowi nie będzie pominięty!
  • Zabieg można wykonywać przez cały rok – technologii SCIZER® nie są straszne nawet promienie słoneczne, które są przeciwwskazaniem do wielu innych terapii.
  • Pomimo ogromnej siły działania, nie ma konieczności przechodzenia przez specjalny okres rekonwalescencji – terapia znakomicie sprawdzi się nawet u najbardziej zabieganych, aktywnych pacjentów.

Co więcej, nieraz zdarza się, że po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej, chcielibyśmy poprawić także jakość oraz wygląd skóry. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, stworzyliśmy specjalny program łączący terapię SCIZER® z zabiegiem modelowania sylwetki, który nasi eksperci przeprowadzają przy pomocy systemu ULTRAFORMER® III. Dzięki połączonym siłom obu zabiegów otrzymujemy naprawdę spektakularny efekt wyszczuplenia oraz ujędrnienia. Co przy tym ważne, są to terapie bezpieczne i w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z naszych pacjentów – zgadza się, podchodzimy do Ciebie i Twojego ciała z pełną uważnością. By efekty były nie tylko wizualne!

Więcej dowiesz się w trakcie konsultacji – poznaj zabieg SCIZER® w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy oraz Częstochowie

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-