Skip to main content

Redukcja tkanki tłuszczowej nigdy nie była tak łatwa i bezpieczna, jak przy pomocy systemu Onda

Opis dla: Redukcja tkanki tłuszczowej nigdy nie była tak łatwa i bezpieczna, …

Cellulit to przypadłość, która towarzyszy Ci od tak dawna, że wydaje Ci się niemożliwa do usunięcia? Być może do tej pory próbowałaś nieodpowiednich metod, aby usunąć cellulit. Czas spróbować czegoś nowego! System Onda to pionierska technologia marki Deka, która do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves, a przy okazji usuwa cellulit, ujędrnia skórę i ją wygładza.

Nowa technologia w medycynie estetycznej

Onda to nowa technologia, a nie ulepszona wersja już używanej, co często zdarza się w przypadku wielu zabiegów medycyny estetycznej. W Ondzie zostały użyte unikalne mikrofale Coolwaves, które dzięki precyzyjnej częstotliwości skutecznie docierają do komórek tłuszczowych, omijając zdrowe tkanki. Aż 80% energii mikrofalowej skupia się na komórkach tłuszczowych znajdujących się pod skórą, a tylko 20% ogrzewa jej powierzchnię. Dlaczego tak się dzieje? Częstotliwość urządzenia zaprogramowana jest na pochłanianie cząsteczek tłuszczu, a nie cząsteczek wody, dlatego tylko w minimalnym stopniu oddziałuje na skórę, w której znajduje się dużo cząsteczek wody.

System zbudowany jest z dwóch głowic, których energia dociera na różne głębokości, w zależności od potrzeb terapii. System kontrolny umożliwia precyzyjne dostosowanie głębokości działania energii oraz rozgrzania tkanki na właściwym poziomie. Ponadto, dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia, procedura jest niezwykle komfortowa i bezpieczna. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Całkowite usuwanie komórek tłuszczowych

Niektóre zabiegi wyszczuplające tylko zmniejszają objętość komórek tłuszczowych w organizmie. W przypadku systemu Onda jest inaczej. Energia urządzenia trafia do tkanki podskórnej, gdzie znajdują się komórki tłuszczowe, a następnie przerywa ich błony komórkowe, aby umożliwić skuteczne usunięcie z organizmu. Komórki tłuszczowe przechodzą w stan adipocytolizy i zostają usunięte z organizmu przez układ limfatyczny. W rezultacie redukcja tkanki tłuszczowej jest znacząca i zauważalna. Ciepło wywoływane przez mikrofale powoduje też kurczenie się włókien kolagenowych i stymuluje produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia ciała i redukcji cellulitu. Aby osiągnąć optymalne efekty, zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych.

Znaczące i zauważalne efekty

Cellulit to zazwyczaj efekt nierównomiernego rozłożenia tkanki tłuszczowej, która tworzy twarde grudki. Mikrofale niszczą komórki tłuszczowe i usuwają je z organizmu, jednocześnie wygładzając pomarańczową skórkę. Dlatego zabiegi na cellulit z wykorzystaniem systemu Onda przynoszą znakomite efekty.

Co jeszcze potrafią mikrofale  Coolwaves?

  • wymodelować sylwetkę,
  • wyszczuplić miejsca objęte miejscową otyłością,
  • ujędrnić ciało,
  • wygładzić nierówności skóry i tkanki podskórnej powstałe w wyniku innych zabiegów, np. liposukcji.

Co robić po zabiegu, aby efekty utrzymały się jak najdłużej?

Chociaż jest sporo zaleceń po zabiegu, to nie są one trudne ani kłopotliwe do realizacji. Aby osiągnąć najbardziej spektakularne i długotrwałe rezultaty, należy:

  • pić dużo wody – około 2,5 litra przez 3 dni po zabiegu,
  • stosować dietę ubogotłuszczową w dniu zabiegu i 3 dni po nim,
  • powstrzymać się od gorących kąpieli przez 2 dni po zabiegu,
  • zrezygnować z wyczerpujących ćwiczeń fizycznych i korzystania z sauny przez 3 dni,
  • intensywnie nawilżać skórę balsamem do ciała lub kremem do twarzy zawierającymi stabilną i aktywną witaminę C,
  • stosować preparaty do skóry, które podtrzymują efekty terapii – w ich doborze pomoże specjalista wykonujący zabieg.
Zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki w Bydgoszczy lub Częstochowie, gdzie dowiesz się więcej o usuwaniu cellulitu metodą Onda.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-