Skip to main content
Powalcz z cellulitem! Sprawdź, jak pomoże ci w tym endolaser Cellulaze

Powalcz z cellulitem! Sprawdź, jak pomoże ci w tym endolaser Cellulaze

Opis dla: Powalcz z cellulitem! Sprawdź, jak pomoże ci w tym endolaser Cellulaze

Któż z nas nie chce czuć się dobrze w swoim ciele? Niestety, nierówności pojawiające się na udach, rękach, pośladkach czy brzuchu potrafią skutecznie obniżyć naszą samoocenę i zabrać dobry humor. Tak, mowa o cellulicie. Na szczęście są zabiegi, które pozwalają powalczyć z ,,pomarańczową skórką”! Jedną z takich terapii przeprowadzają specjaliści w naszej klinice w Bydgoszczy. Poznaj endolaser Cellulaze® – dlaczego warto na niego postawić?

Poznaj swojego wroga

Wydawać by się mogło, że cellulit nie powinien być aż takim problemem. Zakładasz spodnie i kłopot z głowy! Otóż, niestety, nie jest to takie proste. Co z latem i chęcią cieszenia się słoneczną pogodą, gdy wstydzimy się założyć krótkie spodenki? Co z wyjściami na basen, kiedy strój kąpielowy staje się największym wrogiem? Co z bliskością, jeśli nie chcemy, aby partner widział nasze ciało? Grunt to przede wszystkim zacząć od sposobu myślenia i pracy nad przekonaniami, jakie mamy na temat wyglądu. Nie wyklucza się to jednak z faktem zadbania o siebie także od strony zewnętrznej. Może to bardzo wesprzeć walkę o dobrą samoocenę. Pozwala na to właśnie endolaser Cellulaze®, którego głównym zadaniem jest zaawansowana terapia cellulitu – niezależnie od jego postaci czy stadium natężenia.

Warto wiedzieć, że cellulit to złożony problem. Może wiązać się z powstawaniem włóknistych przegród łącznotkankowych, których skutkiem są nieestetyczne ,,dołeczki” w skórze. Mogą to być także obrzęki tkanki tłuszczowej. Kiedy komórki tłuszczowe ulegają powiększeniu, uciskają naczynia i przez to pogarszają krążenie. Skutkiem tego jest m.in. wolniejsze usuwanie toksyn z komórek, które następnie wraz z wodą zalegają w tkankach. Tym sposobem tworzą się grudki, a dochodząca do tego wiotkość skóry prowadzi do nieestetycznych rezultatów.

Jak radzi sobie z tym endolaser?

Jego skuteczność opiera się na wielopłaszczyznowym działaniu. Po pierwsze, przecina wspomniane przegrody łącznotkankowe i dzięki temu wygładza skórę. Po drugie, ma możliwość upłynnienia tkanki tłuszczowej, co pozwala na trwałą likwidację uwypukleń. Po trzecie, podgrzanie skóry pozwala ją obkurczyć i pobudzić komórki do tworzenia nowego kolagenu, który jest najistotniejszym białkiem odpowiadającym w naszych organizmach za gładkość i elastyczność skóry. Poddane terapii są zatem trzy główne przyczyny stojące za pojawieniem się cellulitu, co jak podkreślają nasi eksperci z Bieńkowscy Clinic, skutkuje niezwykłą precyzją oraz skutecznością kuracji.

Co warto wiedzieć o samym zabiegu z użyciem endolasera Cellulaze®?

  • Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
  • W zależności od indywidualnych potrzeb, specjaliści dostosowują energię lasera oraz obszar jego działania – pozwala to zachować dużą precyzję.
  • Bezpośrednio do tkanki tłuszczowej wprowadzany jest cienki światłowód, co umożliwia pracę lasera.
  • Bezpieczeństwo pozwalają zachować dodatkowe systemy monitorujące, które badają m.in. temperaturę podgrzania tkanek, a co za tym idzie, zapobiegają ewentualnym poparzeniom.
  • Czas trwania zabiegu zależy od obszaru pracy, przeważnie jest to około 1-2 h.
  • Jeszcze tego samego dnia pacjent wraca do domu.
  • Efekt leczenia jest długotrwały, należy jednak pamiętać o tym, że to po stronie pacjenta w duże mierze leży jego utrzymanie.
  • Dużym wsparciem są też dodatkowe zabiegi, takie jak np. metoda oparta na technologii skoncentrowanych ultradźwięków HIFU – SCIZER®. To nieinwazyjna terapia, której celem również jest redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej.

Co warto jeszcze raz podkreślić, zachowanie efektów w duże mierze leży po naszej stronie. Dbanie o siebie i swoją skórę to przede wszystkim zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. To one pozwalają nam zatrzymać młodość na dłużej, a niestety problem z cellulitem ma wraz z wiekiem tendencję do narastania. Tym bardziej należy więc o siebie zadbać – zabieg Cellulaze® to pewny krok w stronę zdrowszej i ładniejszej skóry.

Zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki w Bydgoszczy, gdzie dowiesz się więcej o endolaserowej terapii Cellulaze®!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-