Skip to main content

Wampirzy lifting – nie taki straszny, jak go malują!

Opis dla: Wampirzy lifting – nie taki straszny, jak go malują!

Wiele osób ma mylne wyobrażenie o wampirzym liftingu, że jest to ostrzykiwanie krwią, która podczas zabiegu spływa po twarzy strumieniami. Być może nazwa wampirzy lifting jest trochę myląca i wpływa na takie postrzeganie tego niezwykle korzystnego dla skóry zabiegu. Zdecydowanie lepiej brzmi jego inna nazwa – mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

Arthrex ACP – nowa forma zabiegu osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting to w naszej klinice zabieg Arthrex ACP. Metoda ta określana jest mianem PRP HD, ponieważ wyróżnia się dużo lepszymi parametrami niż starsze terapie z użyciem osocza bogatopłytkowego. Innowacyjny system składa się z dwóch strzykawek funkcjonujących w układzie zamkniętym. Aby przeprowadzić skuteczny zabieg, nie trzeba stosować antykoagulantów ani aktywatorów chemicznych, dzięki czemu zabieg ten, jako jedyny na rynku, jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Osocze bogatopłytkowe uzyskane w ten sposób ma też najwyższą koncentrację czynników wzrostu. Nowe parametry odwirowywania osocza oraz unikalna metoda aktywacji pozwalają na osiągnięcie najwyższego stężenia komórek macierzystych w obrębie leczonych tkanek.

Czy terapia osoczem bogatopłytkowym Arthrex ACP jest bezpieczna?

Wampirzy lifting najnowszej generacji, czyli zabieg  Arthrex ACP, to procedura całkowicie bezpieczna. Przeszczep własnego osocza w celu redukcji zmarszczek i liftingu skóry to terapia o najwyższym profilu bezpieczeństwa, dobrze tolerowana przez pacjenta, ponieważ nie wywołuje skutków ubocznych w postaci reakcji alergicznych. Zabieg jest też bezbolesny, gdyż jako jedyny umożliwia ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym PRP bez aktywatorów chemicznych i antykoagulantów. Sprzęt używany do zabiegu wyróżnia się najwyższą jakością oraz posiada najbardziej restrykcyjne certyfikaty.

Jakich efektów można się spodziewać po wampirzym liftingu?

Wampirzy lifting – w jakim wieku można sobie na niego pozwolić? Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym doskonale sprawdza się w odmładzaniu skóry twarzy u dojrzałych osób, ale mogą pozwolić sobie na nią również osoby młode, które chcą poprawić jakość swojej cery i ją zrewitalizować.

Wśród najważniejszych rezultatów działania osocza na twarz wymienia się:

 • bardziej wypoczętą i odświeżoną skórę – już krótko po zabiegu,
 • gruntowną regenerację skóry na poziomie komórkowym – po kilku tygodniach po zabiegu,
 • zmniejszenie oznak starzenia skóry,
 • wyraźne napięcie rysów twarzy – lifting bez skalpela,
 • przywrócenie jędrności skórze wiotkiej i dotkniętej elastozą,
 • redukcję efektów fotostarzenia skóry,
 • intensywne nawilżenie,
 • solidne wzmocnienie skóry.

Dla uzyskania optymalnych efektów zazwyczaj zaleca się wykonanie kilku zabiegów, zwłaszcza gdy problemem są daleko posunięte skutki fotostarzenia lub głębokie zmarszczki. Aby podtrzymać efekt odmłodzonej skóry, mezoterapię osoczem bogatopłytkowym można powtarzać co kilka miesięcy.

Do czego jeszcze wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe?

Ostrzykiwanie osoczem może również pomóc w leczeniu takich problemów, jak:

 • blizny i rozstępy,
 • łysienie i osłabienie włosów,
 • pourazowe bóle stawów i tkanek miękkich,
 • zwyrodnienie stawów (choroba zwyrodnieniowa),
 • zwiotczenie tkanek narządu rodnego i okolic intymnych po porodzie oraz w okresie menopauzalnym,
 • zaburzenia gojenia ran oraz odleżyny.

W naszej klinice stosujemy różne rodzaje terapii osoczem bogatopłytkowym dostosowane do poszczególnych problemów i oczekiwań pacjentów.

Umów się na konsultację w bydgoskiej lub częstochowskiej Bieńkowscy Clinic i dowiedz się więcej na temat ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-