Skip to main content

Zadbaj o swoją skórę po lecie. HIFU rozwiązaniem na fotouszkodzenia i wiotkość skóry

Opis dla: Zadbaj o swoją skórę po lecie. HIFU rozwiązaniem na fotouszkodzenia…

Lato ma się ku końcowi. Powoli przyzwyczajamy się do coraz mniejszej ilości słońca i coraz niższych temperatur. Oczywistym jest, że nasza opalenizna pozwoli blednie, a skóra zmęczona słońcem wymagać będzie teraz odpowiedniej pielęgnacji i troski. Jeśli zaobserwowaliśmy u siebie fotouszkodzenia lub wiotkość skóry i chcemy przywrócić swojemu ciału dawny blask, to warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje nam w tym zakresie medycyna estetyczna. Zabieg HIFU to znakomity sposób nie tylko na poprawienie kondycji ciała po letnich miesiącach, ale także ujędrnienie skóry i modelowanie sylwetki.

HIFU pomoże Twojej skórze

Wiemy, jak ważne jest czuć się komfortowo w swojej skórze. Szczególnie teraz, po intensywnym lecie, kiedy nie będziemy już mieli słońca pod dostatkiem. Nasza skóra stanie się bledsza i utraci dawny blask, a wraz z tym widoczne zaczną być jej mankamenty. Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, już od 2011 roku stosujemy w naszej klinice ultranowoczesną metodę leczenia opadania i wiotkości skóry. Stawiamy na coraz to nowsze generacje słynnego lasera HIFU, aby móc uzyskać spektakularne efekty w leczeniu nasilonych problemów skóry ciała i twarzy.

Na czym polega zabieg HIFU?

HIFU jest urządzeniem, które wykorzystuje technologię HIFU (high intensity focused utrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, służącą do podgrzewania tkanek. W wyniku selektywnego podgrzania danej tkanki, następuje jej obkurczenie. Ponadto w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują komórki produkujące nowy kolagen. HIFU to prawdziwy przełom na rynku medycyny estetycznej, który pozwolił na zmianę podejścia w leczeniu wiotkości skóry i opadania skóry ciała – szczególnie w okolicy ramion, piersi, ud i pośladków.

Kiedy warto skorzystać z zabiegu HIFU?

Terapia HIFU jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemem wiotczenia i utraty elastyczności skóry, a także nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jak podkreślają specjaliści z naszej kliniki, HIFU przyniesie znakomite efekty w przypadku, gdy zależy nam na:

  • odmłodzeniu skóry;
  • redukcji zmarszczek;
  • liftingu skóry;
  • poprawie napięcia skóry;
  • ujędrnieniu skóry;
  • zmniejszeniu cellulitu;
  • zlikwidowaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej;
  • zlikwidowaniu tzw. „drugiego podbródka”;
  • uniesieniu opadającej powieki górnej.

Bezpiecznie i komfortowo

Zabieg HIFU jest metodą leczenia całkowicie nieinwazyjną i bezpieczną. Ryzyko powikłań zostało zminimalizowane, a pacjent już następnego dnia po zabiegu może powrócić do codziennych obowiązków. Nie jest wymagana hospitalizacja i długa rekonwalescencja. Sam zabieg jest dla pacjenta maksymalnie komfortowy i przebiega w przyjaznych warunkach. Odczuwalne są jedynie umiarkowane odczucia bólowe podczas zabiegu. Co najważniejsze: zabieg HIFU w naszej klinice medycyny estetycznej można wykonywać przez cały rok, bez względu na stopień nasłonecznienia. Pozwala to naszym pacjentom zdecydować się na zabieg w momencie, w którym będą odczuwać taką potrzebę – bez żadnych ograniczeń.

Znakomite rezultaty

Zabieg HIFU pozwala na uzyskanie znakomitych efektów już po jednym zabiegu – wiotkość skóry zostaje znacznie zredukowana, a sylwetka wymodelowana. Dzięki zdolności ultradźwięków do redukcji tkanki tłuszczowej, wybrane obszary są widocznie wyszczuplone. Lifting skóry ciała i twarzy jest wyraźny i trwały – rezultaty uzyskane dzięki HIFU są długotrwałe. Nasi pacjenci, którzy zdecydowali się na tę metodę zabiegową w Bieńkowscy Clinic, podkreślają, że wyraźnie zmieniona skóra utrzymuje się długo. Co ważne: w miarę upływu czasu od wykonanego zabiegu efekty ujędrnienia stopniowo narastają.

Chcesz zredukować wiotkość skóry i usunąć fotouszkodzenia? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę u jednego z naszych specjalistów z Bieńkowscy Clinic!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-