Skip to main content

Przywróć piękno swoim włosom: zdrowe i gęste włosy dzięki przeszczepowi włosów metodą Smart Graft

Opis dla: Przywróć piękno swoim włosom: zdrowe i gęste włosy dzięki przeszcze…

Nie ulega wątpliwości, że włosy są niezwykle ważnym składnikiem naszego wyglądu. Chyba nikt z nas nie zaprzeczy, że zdrowe i gęste włosy mogą skutecznie podnieść samoocenę. Nic więc dziwnego, że łysienie i wypadanie włosów wiąże się nierzadko z olbrzymim stresem i sprawia, że tracimy pewność siebie oraz przestajemy być zadowoleni z własnego wyglądu. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje nam w tej dziedzinie rewolucyjne rozwiązania, które pomogą nam w odzyskaniu pięknych i gęstych włosów. Przeszczep włosów metodą Smart Graft, oferowany w naszej klinice, to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy chcieliby przywrócić swoim włosom dawny blask.

Rewolucyjna moc Smart Graft

Smart Graft to rewolucyjna metoda przeszczepu włosów, która pozwala na przywrócenie owłosienia w skuteczny i bezpieczny sposób. Ten najnowocześniejszy i małoinwazyjny system leczenia został zaprojektowany przez lekarzy i naukowców na gruncie amerykańskim, a następnie zrewolucjonizował rynek medycyny estetycznej na całym świecie. Smart Graft to minimalnie inwazyjna metoda zabiegowa, która wprowadza zupełnie nową jakość w leczeniu łysienia i wypadania włosów. System ten polega na zaawansowanym pobieraniu pojedynczych zespołów mieszkowych, a następnie przeszczepianiu mieszków włosowych w miejsce docelowe objęte łysieniem. Podczas jednego zabiegu lekarz specjalista wszczepia od 750 do 2000 graftów.

Wskazania do zabiegu

Przeszczep włosów metodą Smart Graft, oferowany w naszej klinice medycyny estetycznej, dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zabiegowi może być poddany każdy obszar ciała, w którym chcemy odbudować gęstość owłosienia. Przyniesie on znakomite efekty w przypadku:

SkutecZność i efektywność

Smart Graft spełnia marzenia naszych pacjentów o pięknych i gęstych włosach.  Zabieg ten pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów w zakresie leczenia łysienia i utraty włosów. Wyróżnia go ogromna skuteczność – przeżywalność przeszczepionych włosów sięga aż 99%. Uzyskane dzięki zabiegowi efekty są permanentne i przede wszystkim naturalne. Co najważniejsze: pierwsze efekty są zauważalne już po 2-3 miesiącach od przeszczepu. Na ostateczne rezultaty trzeba poczekać około 12-16 miesięcy po zabiegu.

Bezpieczeństwo

Smart Graft przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych chirurgów naszej kliniki, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej. Zabieg odbywa się w warunkach sali operacyjnej, w znieczuleniu miejscowym. Całkowity czas trwania procedury wynosi około 4-6 godzin. Jest ona minimalnie inwazyjna i nie pozostawia blizn. Sam zabieg nie wymaga hospitalizacji i pacjent bezpośrednio po przeszczepie może opuścić klinikę i wrócić do codziennych zajęć.  

Zadbaj o piękne włosy w Bieńkowscy Clinic

Specjaliści z naszej kliniki opracowali także autorskie metody łączenia przeszczepu z innymi technikami zabiegowymi, które pozwalają na optymalizację efektów zabiegu Smart Graft. Zastosowanie kilku technik pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych i trwalszych efektów. W naszej ofercie znajdują się:

  • PRP – osocze bogatopłytkowe, zawierające czynnik wzrostu, które wspomaga porost włosów.
  • Dr. Cyj – zabieg pobudzający krążenie oraz rewitalizujący mieszki włosowe, co skutecznie przyspiesza efekty przeszczepu Smart Graft. Dzięki 7 peptydom zawieszonym w usieciowanym kwasie hialuronowym pacjenci widzą znaczą redukcję wypadania włosów.
  • Regenera activa –  System opatentowany przez naszych specjalistów polegający na wykorzystaniu autologicznego przeszczepu komórek progenitorowych. W praktyce pozwala to na zredukowanie efektów łysienia androgenowego w miejscach, które są na nie najbardziej narażone.

Chcesz skorzystać z przeszczepu włosów metodą Smart Graft? Odwiedź nasza stronę internetową i umów się na spotkanie!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-