Skip to main content

Atrakcyjniejsze miejsca intymne? Pomoże labioplastyka, czyli korekta warg sromowych

Opis dla: Atrakcyjniejsze miejsca intymne? Pomoże labioplastyka, czyli korekt…

Atrakcyjny wygląd, to nie tylko to co widać na pierwszy rzut oka… Każda z nas chce czuć się piękna również nago! Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie, jak labioplastyka sprawiają, że kobiety czują się piękniejsze i mają większą pewność siebie w sytuacjach intymnych. 

Skąd się biorą intymne kompleksy kobiet?

Ciąża to piękny okres dla większości kobiet, ale ma ona też swoje przykre konsekwencje w postaci ogromnych zmian zachodzących w ciele. Blizny, rozstępy, obwisły brzuch, zwiotczałe piersi to nie jedyne problemy, z jakimi zmagają się kobiety po porodzie. Dużym zmartwieniem jest dla nich wygląd warg sromowych. Utrata jędrności, kształtu i objętości waginy jest nie tylko konsekwencją porodu, ale też wynikiem starzenia się organizmu. Problemy z wyglądem warg sromowych są więc przyczyną kompleksów wielu kobiet – zarówno młodych mam, jak i kobiet w wieku menopauzalnym. Niezależnie od wieku każda kobieta chce czuć się atrakcyjna i czerpać przyjemność z seksu, dlatego w Bieńkowscy Clinic przygotowaliśmy obszerną ofertę sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych, a zarazem nowatorskich terapii z zakresu ginekologii estetycznej. 

Labioplastyka – pomoc w walce z kobiecymi kompleksami

Labioplastyka to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, którego celem jest korekta warg sromowych. Zabieg labioplastyki pomaga w najrozmaitszych problemach związanych z nieestetycznym wyglądem warg sromowych mniejszych:

 • asymetria, 
 • przerost,
 • zniekształcenia po porodzie.

Labioplastyka jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym (na specjalne życzenie pacjentki). Możliwa jest również korekta warg sromowych większych, za których przerost odpowiada nadmierna ilość tkanki tłuszczowej w okolicach intymnych – zabieg polega więc na usunięciu jej nadmiaru. Labioplastyka wykonywana jest przez doświadczonego ginekologa za pomocą mało inwazyjnych technik, np. laserów CO2 i Erb:Yag, radiochirurgii pelleve Platinum. Przy tego typu operacjach stosuje się samowchłanialne szwy, których nie trzeba zdejmować. Okres gojenia trwa od 4 do 6 tygodni – po tym czasie można wrócić do aktywności seksualnej.

Labioplastyka – efekty:

 • upiększenie miejsc intymnych,
 • poprawa samopoczucia pacjentki,
 • wzrost satysfakcji ze współżycia seksualnego,
 • powrót do aktywności fizycznej lub wykonywania określonych czynności, które były ograniczone ze względu na dyskomfort związany z przerostem warg sromowych,
 • poprawa samooceny.

Autorskie zabiegi ginekologii estetycznej w Bieńkowscy Clinic

W naszej klinice mamy również do zaoferowania szereg nieinwazyjnych, łączonych zabiegów labioplastyki, których celem jest ujędrnienie, wypełnienie i rewitalizacja zwiotczałych warg sromowych. Są to najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie zabiegi labioplastyki:

 • wypełnienie i rewitalizacja warg sromowych większych własną tkanką tłuszczową (autologiczną), pobraną bezpośrednio przed zabiegiem z okolicy brzucha lub okolicy pośladków;
 • biorewitalizacja warg sromowych komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z własnego osocza pacjentki – zabieg na miarę XXI wieku, niezwykle skuteczny, nieinwazyjny i szybki;
 • całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna terapia specjalistycznym i unikalnym systemem fal radiowych (RF) – pelleve
 • małoinwazyjna endodermalna radiofrekwencja attiva – podskórna aplikacja fal radiowych bezpośrednio do miejsca, gdzie występuje problem, 
 • minimalnie inwazyjna terapia laserem frakcyjnym monalisa touch
Dowiedz się więcej o zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej w Bieńkowski Clinic. Umów się na konsultację i przekonaj się, że warto zaufać sprawdzonym, profesjonalnym i mało inwazyjnym metodom!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-