Skip to main content

Ile kosztuje odsysanie tłuszczu z brzucha?

Opis dla: Ile kosztuje odsysanie tłuszczu z brzucha?

Nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa w okolicy brzucha to źródło kompleksów wielu kobiet i mężczyzn. Pacjenci, którzy odwiedzają naszą częstochowską i bydgoską klinikę, często decydują się na zabieg odsysania tłuszczu z brzucha. Sprawdź, ile kosztuje tego typu procedura oraz inne pokrewne metody wysmuklania tej centralnej części ciała.

Smukły brzuch. Ile kosztuje nutacyjna liposukcja infradźwiękowa N.I.L.?

Liposukcja N.I.L. (Nutational Infrasonic Liposculpture) to jeden z najskuteczniejszych zabiegów usuwania tłuszczu z brzucha. Unikalny, opatentowany ruch 3D pozwala  specjaliście za pomocą kaniuli usunąć niechcianą tkankę tłuszczową w precyzyjny, szybki i jednocześnie bardzo delikatny sposób, bez uszkadzania tkanek sąsiadujących. Ile kosztuje nowoczesna liposukcja brzucha metodą N.I.L.? Orientacyjny koszt zabiegu to około 5500 złotych. Ostateczna cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od danego przypadku. Warto mieć świadomość, że na koszt liposukcji infradźwiękowej N.I.L. i każdej innej procedury zabiegowej składa się nie tylko użycie specjalistycznego sprzętu światowych producentów, ale też:

  • praca wysoko wykwalifikowanego personelu,
  • konsultacje kontrolne,
  • zakup materiałów związanych z zabiegiem,
  • inne czynności i usługi niewyszczególnione w cenniku.

LIPOSUKCJA N.i.L. – EFEKTY:

bienkowscyclinic

 

Nie tylko liposukcja. Ile kosztuje usuwanie tłuszczu z brzucha Onda Deka?

Odsysanie tłuszczu brzucha za pomocą liposukcji N.I.L. to nie jedyna opcja dla osób chcących wyszczuplić ten obszar ciała. Doskonałe efekty w usuwaniu tkanki tłuszczowej z brzucha daje zaawansowane technologicznie Onda Deka. Unikalne fale Coolwaves w selektywny i nieinwazyjny sposób redukują tkankę tłuszczową z dowolnej partii sylwetki. Dzięki serii zabiegów brzuch nie tylko jest wyszczuplony, ale też wyraźnie ujędrniony i wygładzony (dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu). Mikrofale Coolwaves znakomicie radzą sobie również z usuwaniem cellulitu w każdym stadium. Zabieg modelujący brzuch Onda nie jest bolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Profesjonalny system chłodzenia zapewnia pacjentowi wysokim komfort i bezpieczeństwo.

Ile kosztuje wyszczuplanie brzucha mikrofalami Coolwaves? Całkowity koszt terapii jest zbliżony do liposukcji infradźwiękowej. Jedna procedura zabiegowa kosztuje około 1200 złotych. Dla uzyskania optymalnych efektów potrzeba 4-6 sesji urządzeniem Onda przeprowadzanych co 2-4 tygodnie.

HIFU DEKA EFEKTY:

efekty modelowania brzucha onda deka

Ile kosztuje usuwanie tłuszczu z brzucha urządzeniem HIFU?

Jeśli chcesz zredukować objętość tkanki tłuszczowej na brzuchu i zmniejszyć uporczywy cellulit w  tych okolicach możesz poddać się też innowacyjnemu zabiegowi scizer. Ta zaawansowana technologia skoncentrowanych ultradźwięków zwalcza lokalne depozyty tłuszczu za pomocą specjalnej głowicy, która działa na głębokości do 13 mm. To jednorazowy, niebolesny zabieg, który nie wymaga rekonwalescencji i może być przeprowadzany przez cały rok. scizer jest szczególnie polecany pacjentom dotkniętym problemem miejscowej otyłości. Zastanawiasz się, ile kosztuje wyszczuplanie brzucha tą metodą? Około 3000 złotych.

Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z terapii łączonej HIFU+HIFU, dzięki tej kuracji nie tylko wysmuklisz brzuch, ale też poprawisz kondycję skóry, prowadząc do jej diametralnego ujędrnienia. Finalny rezultat kuracji jest spektakularny i trwały. Koszt tej łączonej procedury zabiegowej ustalany jest indywidualnie.

scizer, MODELOWANIE BRZUCHA – EFEKTY:

scizer modelowanie ciała efekty

Brzuch to Twój największy kompleks, myślisz o poprawie jego wyglądu i walce z niedoskonałościami? Chcesz zlikwidować tkankę tłuszczową z rejonu brzucha za pośrednictwem jednej z powyższych metod? Skontaktuj się już dziś z naszymi wykwalifikowanymi ekspertami z klinik w Bydgoszczy i Częstochowie poprzez formularz: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt/


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-