Skip to main content

Jak szybko i skutecznie wyszczuplić uda, brzuch i ramiona? Uzyskaj całkowicie nowy wymiar sylwetki z zabiegiem HIFU!

Opis dla: Jak szybko i skutecznie wyszczuplić uda, brzuch i ramiona? Uzyskaj …

Jak wyszczuplić uda, brzuch i ramiona, gdy nie pomaga dieta i ćwiczenia?

HIFU to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o zwalczaniu miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej oraz najbardziej uporczywego cellulitu (III-IV stopnia). To obecnie jeden ze skuteczniejszych sposobów na redukcję wszelkich dysproporcji sylwetki oraz nierówności na skórze, które są wyjątkowo oporne na działanie odchudzania czy ćwiczeń fizycznych. scizer to rewolucyjna terapia wyszczuplająca i zabieg na cellulit, który charakteryzuje bezinwazyjność, bezbolesność i brak okresu rekonwalescencji, a także widoczne oraz trwałe efekty.

Zabieg modelujący sylwetkę scizer – w czym tkwi jego skuteczność?

Urządzenie scizer zapewnia wyjątkową skuteczność działania dzięki dwóm, wyposażonym w precyzyjny skaner i działającym w głębokich warstwach skóry, głowicom, które pozwalają na przeprowadzenie najbardziej efektywnego zabiegu spośród wszystkich dostępnych na świecie systemów HIFU. Zaawansowana technologia wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej działa na głębokości aż 13 mm, dzięki czemu bardzo precyzyjnie skupia się na podskórnej warstwie tłuszczu. W efekcie zabiegu następuje błyskawiczne przerwanie błon komórek tłuszczowych oraz ich całkowita destrukcja w obrębie powierzchni docelowej. Warto jednak przy tym zaznaczyć, że otaczające błony komórkowe tkanki pozostają niemal nietknięte, dzięki czemu zabieg jest dla pacjenta bezpieczny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, tak jak ma to miejsce w przypadku wielu innych zabiegów.

Czy wyszczuplanie sylwetki przy pomocy urządzenia scizer jest bolesne?

HIFU to nie tylko bardzo skuteczna, lecz także praktycznie bezbolesna metoda redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej czy cellulitu. Dzięki zastosowanemu w urządzeniu specjalnemu systemowi chłodzenia możliwe jest przeprowadzenie zabiegu o większej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania przy minimalnych dolegliwościach bólowych. Wysoka skuteczność działania systemu chłodzącego sprawia, że podczas zabiegu nie jest konieczne zastosowanie dodatkowego znieczulenia. Ta wyjątkowa technologia powoduje, że podczas zabiegu powierzchnia skóry jest chłodna, a terapia nie wywołuje uciążliwego bólu, nawet gdy wykorzystywane są dwie głowice jednocześnie.

scizer – efekty

Bardzo dużym atutem terapii scizer jest to, że wystarcza wykonanie pojedynczej sesji zabiegu dla uzyskania maksymalnego efektu wyszczuplenia lub redukcji cellulitu w danej okolicy. Trzeba jednak przy tym zaznaczyć, że widoczne rezultaty będą widoczne dopiero po upływie około 3-4 miesięcy od zabiegu, gdy większość zniszczonych komórek tłuszczowych ulegnie wchłonięciu.

Więcej informacji na temat zabiegu wyszczuplającego scizer znajdziesz na stronie: HIFU – Bieńkowscy Clinic.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-