Skip to main content

Kuszący powrót do młodego wyglądu skóry dzięki energii fal radiowych z urządzenia Attiva

Opis dla: Kuszący powrót do młodego wyglądu skóry dzięki energii fal radiowyc…

Skóra wraz z wiekiem traci swoją jędrność. Czasem niedoskonałości ciała pojawiają się również wskutek różnych wydarzeń życiowych, takich jak choroby, wypadki, poród. Jeśli więc patrząc w lustro, marzysz o zmianie, która mogłaby nie tylko odmienić Twoje samopoczucie, lecz także dodać Ci pewności siebie, zacznij o to walczyć! Takim zmaganiem może być podjęcie właściwej decyzji o przeprowadzeniu skutecznego leczenia, mającego na celu zlikwidowanie zmian skórnych. Z pomocą medycyny estetycznej, młody wygląd skóry jest możliwy, między innymi dzięki wykorzystaniu energii fal radiowych RF i urządzeniu attiva. Dobrze sprawdzić, na czym polega ten system oraz dla kogo jest przeznaczony.

odmładzanie twarzy – fale radiowe, które korygują

Wykorzystanie fal radiowych RF w medycynie estetycznej polega na wytworzeniu i emisji pola elektromagnetycznego, poprzez mikrosondę, które wprawia dipole wody w tkankach w drgania oscylacyjne. Z kolei tarcie dipoli powoduje wzrost temperatury skóry właściwej, co wpływa na skrócenie włókien kolagenowych, aktywując fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Urządzenie attiva, które wykorzystujemy w Bieńkowscy Clinic, bazuje właśnie na tej innowacyjnej technologii. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możliwe jest odmłodzenie owalu twarzy, lifting okolicy oka, a także rewitalizacja skóry. Ponadto, zmarszczki są rewelacyjnie zredukowane, a twarz prezentuje się młodo oraz zyskuje świeżość.

attiva i nowoczesne odmładzanie ciała

Co istotne, odmładzanie z wykorzystaniem fal radiowych urządzeniem attiva, można również zastosować na całe ciało. I tak, nowoczesny system doskonale radzi sobie z ujędrnianiem skóry na szyi, dekolcie, a także brzuchu, piersiach, udach oraz miejscach intymnych. attiva stanowi więc rozwiązanie dla osób, które nie tylko chcą usunąć zmarszczki w obrębie twarzy, lecz także cierpią z powodu zwiotczałej skóry całego ciała. Na pozytywne rezultaty nowoczesnego leczenia mogą liczyć ci, których dotyczą rozstępy, cellulit, blizny czy nadmiar tkanki tłuszczowej. W Bieńkowscy Clinic każdy zabieg przeprowadzamy w oparciu o wcześniejszą konsultację z pacjentem i analizę sposobów najskuteczniejszego leczenia.

Jak wygląda zabieg i odmładzanie urządzeniem Attiva?

Najpierw wybrany obszar skóry jest znieczulony. Następnie miejsce to nakłuwane jest igłą, przez której otwór wprowadzana jest podskórnie cienka igła i delikatna kaniula, zawierająca mikrosondę, która z kolei emituje fale radiowe. Dla zabezpieczenia zabiegu, którego efektem końcowym jest odmładzanie, do monitoringu temperatury leczonych tkanek, wykorzystywana jest kamera termowizyjna, która obrazuje na bieżąco podgrzanie się skóry. Tego rodzaju lifting można wspomóc również fotomodulacją LED, terapią z użyciem osocza bogatopłytkowego czy komórek macierzystych. Dzięki temu zmarszczki, rozstępy, cellulit czy blizny są redukowane szybciej i skuteczniej.

Ile trwa odmładzanie skóry za pomocą systemu Attiva?

rewitalizacja skóry za pomocą urządzenia attiva może wymagać wykonania jednego lub dwóch zabiegów, zastosowanych w odstępach kilku miesięcy. W Bieńkowscy Clinic dostosowujemy intensywność działania sprzętu do oczekiwań pacjentów oraz ich indywidualnych potrzeb. W zależności od rodzaju niedoskonałości skórnych, pozytywne skutki mogą być widoczne po jednym zabiegu lub kilku. Jeśli zależy Ci na szybkich efektach końcowych, dobierzemy program leczenia tak, żeby w krótkim czasie zmaksymalizować rezultaty.

Radiofrekwencja podskórna attiva – umów się na zabieg już dziś!

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-