Skip to main content
Piękna w swojej skórze: odkryj rewolucyjne modelowanie sylwetki metodą HIFU

Piękna w swojej skórze: odkryj rewolucyjne modelowanie sylwetki metodą HIFU

Opis dla: Piękna w swojej skórze: odkryj rewolucyjne modelowanie sylwetki met…

Szczupła i wymodelowana sylwetka to marzenie każdego z nas. Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie upragnionych kształtów, np. poprzez aktywny tryb życia czy odpowiednią dietę. Nie zawsze jednak ograniczenie szkodliwych przyzwyczajeń i codzienne ćwiczenia są w stanie pomóc nam w pokonaniu zbędnej tkanki tłuszczowej czy cellulitu. Tym bardziej, że część tych zmian może być uwarunkowana genetycznie lub wynikać z indywidualnych predyspozycji ciała. W takich przypadkach warto skorzystać z rozwiązań, które proponuje nam medycyna estetyczna – szczególnie, że nieinwazyjne modelowanie sylwetki jest dzisiaj bezpieczne i zapewnia spektakularne efekty. W naszej klinice dysponujemy ultranowoczesną technologią HIFU, która pozwala na szybkie wyszczuplenie sylwetki i usunięcie zbędnego cellulitu.

Najnowocześniejszy sposób modelowania sylwetki

HIFU to najnowsza i najsilniejsza odsłona technologii z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU), która została stworzona specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu zlokalizowanego w różnych partiach ciała. Metoda ta sprawdzi się w przypadkach, gdy procedura trwałej tkanki tłuszczowej wymaga znacznego zintensyfikowania parametrów zabiegu i jednoczesnego zwiększenia głębokości ogniskowania fal ultradźwiękowych. Głowica zastosowana w HIFU działa na głębokości aż 13 mm, co pozwala na kontrolowanie i szybkie niszczenie komórek tłuszczowych, a w konsekwencji na trwałe zredukowanie tkanki tłuszczowej. Zautomatyzowana głowica i głęboki system działania pozwala na uzyskanie naturalnych i pozbawionych nierówności efektów.

Na czym polega wyjątkowość terapii?

HIFU, jako pierwszy z systemów HIFU, działa dokładnie w tkance tłuszczowej, co umożliwia osiągnięcie szybszych i bardziej spektakularnych rezultatów. Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej głowicy o wysokiej mocy, większej głębokości działania i szerokiego pola oddziaływania wraz ze specjalnym systemem chłodzenia HIFU daje niesamowite wyniki w zmniejszeniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ogólnym wysmukleniu sylwetki. Cały zabieg odbywa się w sposób komfortowy i mało bolesny dla pacjenta. Leczenie przebiega szybciej i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Wymodelowana sylwetka dzięki HIFU

Już jednorazowy zabieg HIFU przynosi znakomite efekty w przypadku depozytów tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu. Terapia gwarantuje wyjątkową skuteczność dzięki wyposażonej w precyzyjny skaner głowicy. modelowanie sylwetki za pomocą HIFU wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, którzy zmagają się z miejscową otyłością w stopniu znacznym oraz cellulitem II-IV stopnia w różnych okolicach ciała, np. brzucha, ud, pośladków, boków czy ramion. Leczenie metodą HIFU przynosi szereg pożądanych efektów, w tym umożliwia:

  • usunięcie nadmiaru komórek tłuszczowych;
  • wymodelowanie sylwetki;
  • wyszczuplenie sylwetki;
  • ujędrnienie sylwetki;
  • zredukowanie cellulitu.

Zabiegom nieinwazyjnego modelowania sylwetki w naszej klinice zaufało już wielu pacjentów, którzy do tej pory cieszą się młodszą i bardziej napiętą skórą oraz wyraźnie wyszczuploną sylwetką.

System do zadań specjalnych

Eksperci z naszej kliniki mają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu technologii HIFU. Choć stosujemy ją w naszych placówkach już od 2010 roku, to wciąż jesteśmy pod wrażeniem skuteczności jej działania. Nasi specjaliści nie tylko przeprowadzają bezpieczne i skuteczne leczenie tą metodą, lecz także stworzyli unikalny program opierający się na połączeniu terapii HIFU i ultraformer iii.

W pierwszej kolejności przeprowadzany jest zabieg usuwaniu nadmiaru komórek tłuszczowych, a po 2-3 miesiącach, gdy efekt spektakularnego wyszczuplenia będzie już wyraźnie widoczny, wdrażane są także zabiegi ujędrniające skórę za pomocą ultraformer iii.

Chcesz dowiedzieć się więcej o modelowaniu sylwetki metodą HIFU? Odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami telefonicznie.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-