Skip to main content
Sprawdź, jak się pozbyć cellulitu! Modelowanie sylwetki zabiegiem Cellulaze

Sprawdź, jak się pozbyć cellulitu! Modelowanie sylwetki zabiegiem Cellulaze

Opis dla: Sprawdź, jak się pozbyć cellulitu! Modelowanie sylwetki zabiegiem C…

Lato zbliża się wielkimi krokami, a Ty czujesz się niegotowa? Cellulit sprawia, że nie masz ochoty pokazywać się publicznie z odkrytymi nogami czy ramionami?  Zapomnij o tych zmartwieniach i sprawdź, jak się pozbyć cellulitu! Zobacz, jak działa nowoczesny i precyzyjny zabieg Cellulaze. Odkryj działanie skutecznej liposukcji laserowej i ciesz się wymodelowaną sylwetką gotową na lato i na lata!

Precyzyjna terapia cellulitu

Wiele pań w różnym wieku zmaga się z problemem cellulitu. Pomarańczowa skórka nie jest zmartwieniem jedynie osób z nadwagą, a może mieć podłoże także hormonalne bądź związane ze złym trybem życia (niewystarczająca ilość snu, mało ruchu, nieprawidłowa dieta). Cellulit to mankament urodowy, który może być źródłem kompleksów i gorszego samopoczucia. Na szczęście odpowiedzią na to, jak się pozbyć cellulitu są nowoczesne zabiegi takie jak Cellulaze!

Liposukcja laserowa

W niewielu miejscach w Polsce można wykonać liposukcję laserową amerykańskim endolaserem Cellulaze od firmy Cynosure. Dzięki doświadczeniu ekspertów pracujących w naszej klinice, kompleksowo i profesjonalnie podchodzimy do leczenia tego złożonego problemu, jakim jest cellulit. Dzięki nowoczesnym i sprawdzonym metodom Twoje zmartwienie cellulitem stanie się przeszłością! Cellulaze jest najbardziej innowacyjnym oraz zaawansowanym technologicznie endolaserem, który wykorzystujemy do zaawansowanej terapii cellulitu. W celu zapewnienia jak najlepszego komfortu pacjenta oraz idealnych warunków zabiegu, w Bieńkowscy Clinic Cellulaze odbywa się zawsze w warunkach sali operacyjnej. Zachowujemy rygorystyczne zasady aseptyki, biorąc za wyznacznik bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. Przy tym zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe bądź dodatkowa sedacja dożylna w asyście anestezjologa.

Skuteczna eliminacja cellulitu

Zabieg Cellulaze wyróżnia precyzyjne działanie endolasera, dzięki któremu można kompleksowo i skutecznie walczyć z cellulitem. Endolaser ma długość fal 1140 nm, co sprawia, że

  • przecina przegrody łącznotkankowe,
  • upłynnia tkankę tłuszczową,
  • obkurcza skórę,
  • stymuluje komórki do produkcji nowego kolagenu.

Urządzenie działa bezpośrednio na obszary ciała, na których widoczny jest cellulit. Przed zabiegiem chirurg precyzyjnie zaznacza miejsca, do których ma dotrzeć energia lasera. Światłowód wprowadzany jest pod skórę, co sprawia, że dociera w bliskie sąsiedztwo miejsca zmienionego chorobowo. W czasie zabiegu specjalista, w celu wprowadzenia cienkiego światłowodu, wykonuje mikronacięcie (po wcześniejszym znieczuleniu). W czasie Cellulaze kontrolowane są takie parametry urządzenia jak: szybkość i ruch głowicy oraz zmiany temperatury, do jakiej podgrzewane są tkanki.

Efekty zabiegu

  • gładsza skóra bez nierówności,
  • likwidacja uwypukleń,
  • poprawa gęstości i napięcia skóry.

Nowoczesna walka z cellulitem

Cały zabieg trwa ok. 1-2h – w zależności od obszaru działania endolasera. Po zakończonym zabiegu specjaliści obserwują pacjenta przez 2-4h w celu zapewnienia mu jak największego bezpieczeństwa i komfortu. Po tym czasie wypisywany jest do domu, a po 2-4 dniach może wrócić do codziennych aktywności. Liposukcja laserowa może przynieść satysfakcjonujące rezultaty, jednak pod warunkiem tego, że pacjent dostosuje się do zaleceń pozabiegowych. Trwałe efekty można uzyskać, jeżeli po zabiegu pacjent zadba o uprawianie aktywności fizycznej, postawi na zdrową dietę, stosowanie specjalnych preparatów na skórę, a także przyjmować będzie suplementy diety.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-