Skip to main content

Zabiegi na nogi dla mężczyzn – wskazania, efekty i opinie

Nogi to obszar ciała, który często jest odsłonięty, zwłaszcza latem. W tym rejonie jednak może pojawić się wiele różnych dolegliwości natury medycznej, jak i estetycznej. Część z nich wpływa nie tylko na samopoczucie i komfort, lecz także jest przyczyną wielu różnych dolegliwości bólowych, co często dezorganizuje realizowanie codziennych planów oraz doskwiera szczególnie w nocy. Popękane naczynka, żylaki na nogach, nieestetyczne blizny, tkanka tłuszczowa czy cellulit, wszystko to przypadłości, których pomożemy pozbyć się w naszej klinice, wykonując zabiegi na nogi dla mężczyzn.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegów na nogi dla mężczyzn?

Wraz z upływem czasu odmawiają posłuszeństwa różne narządy oraz układy w naszym organizmie. Bywa tak np. z naczyniami. Ich osłabienie i dysfunkcja często powodują żylaki na nogach, które nie tylko bywają bolesne, lecz także są wyjątkowo nieestetyczne. Wskazaniem do wykonania specjalistycznych działań w naszej klinice są też popękane naczynka na nogach, blizny różnego pochodzenia – po przebytych urazach, wypadkach czy zabiegach. To także nadmiar tkanki tłuszczowej oraz odkładający się cellulit, który jest problemem dotyczącym także mężczyzn,  ale też różnego rodzaju znamiona, przebarwienia i inne dolegliwości natury estetycznej, których Pacjent chciałby się pozbyć.Coraz częściej mężczyźni chcą przeprowadzić depilację laserową nóg, która umożliwi pozbycie się zarówno nadmiernego owłosienia, trudnego do usunięcia domowymi sposobami, jak i włosków występujących w umiarkowanym natężeniu. Jednocześnie chętnie wykonamy również specjalistyczne zabiegi o charakterze drenażu limfatycznego celem leczenia obrzęków  oraz odmładzającym skórę nóg, które poprawią jej wygląd i elastyczność.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów na nogi dla mężczyzn

W wielu zabiegach z naszej oferty nie ma potrzeby wprowadzania do organizmu oraz pod skórę żadnych substancji, dzięki czemu przeciwwskazań do wykonania takich zabiegów jest bardzo mało i można przeprowadzić je u większości Pacjentów.Wśród ewentualnych przeciwwskazań znajdują się niekiedy zażywane leki, infekcje wirusowe czy stany zapalne i świeże rany. Większość z ograniczeń ma jednak charakter tymczasowy, dzięki czemu wybrany zabieg można przeprowadzić w innym, nieco późniejszym terminie.

Jakie zabiegi na nogi dla mężczyzn wykonujemy?

W naszej ofercie znajdują się m.in.: leczenie żylaków i popękanych naczynek z wykorzystaniem małoinwazyjnych metod laseroterapii wewnątrznaczyniowej oraz ND:YAG i KTP. Laseroterapia znajduje zastosowanie w leczeniu wiotkości czyli elastozy skory, usuwaniu przebarwień oraz leczeniu blizn. W BC przeprowadzamy takze zabiegi depilacji laserowej, które wykonywane w odpowiednich odstępach powodują całkowite i trwałe usunięcie owłosienia.Nogi to takze jeden z najczęściej tatuowanych obszarów. W przypadku gdy wykonany tatuaż nie wyglada zgodnie z oczekiwaniami lub powoduje uczulenia i stany zapalne usuniemy go przy pomocy lasera pikosekundowego.

Zabiegi na nogi dla mężczyzn – efekty

Dzięki wykonaniu naszych zabiegów na nogi dla mężczyzn możliwe jest profesjonalne pozbycie się dolegliwości bólowych i estetycznych. To nie tylko szybki powrót do zdrowia, brak uciążliwej rekonwalescencji, lecz także znaczna poprawa samopoczucia, komfortu i jakości życia.Niekiedy dla uzyskania zadowalających rezultatów niezbędne jest przeprowadzenie całej serii zabiegów, jednak niektóre działania pozwalają osiągnąć zamierzony efekt już po jednej wizycie u specjalisty.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-