Skip to main content

Zabiegi na nogi – wskazania, przeciwwskazania, efekty

Która kobieta nie marzy o pięknych, zgrabnych i gładkich nogach? Z biegiem lat, długą ekspozycją na promienie słoneczne, zbyt niską aktywnością fizyczną i niskoodżywczą dietą, by cieszyć się zadbaną skórą w tym obszarze, niezbędna jest jej specjalistyczna pielęgnacja. Na stan nóg mocno wpływają także czynniki genetyczne oraz ilość czasu spędzonego w pozycji siedzącej lub stojącej – mogą pojawiać się obrzęki czy nieestetyczne żylaki. Dlatego w ofercie naszej Kliniki znajdują się zarówno klasyczne zabiegi kosmetyczne, jak i innowacyjne metody z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz chirurgii.

Wskazania do poddania się zabiegom na okolice nóg

Zabiegi na nogi obejmują obszar ud, kolan oraz łydek. Dedykujemy je wszystkim Paniom, które chcą pozbyć się posiadanych mankamentów, powstrzymać procesy starzenia oraz zapomnieć o problemie, jakim jest nadmiar tkanki tłuszczowej czy skórka pomarańczowa. W naszej Klinice zajmujemy się także leczeniem popękanych naczynek – tzw. „pajączków” i żylaków, których występowanie często powstrzymuje kobiety przed odsłanianiem nóg.Kolejnym wskazaniem do skorzystania z zabiegów na kończyny dolne jest niechciane owłosienie. Tradycyjne metody usuwania włosów są często nieskuteczne, czasochłonne i mogą powodować podrażnienia. Depilacja laserowa przeprowadzona przez profesjonalistów pomaga pozbyć się tego problemu raz na zawsze.Naszym Pacjentkom pomagamy także wysmuklić nogi oraz ujędrnić i odżywić skórę.

Przeciwwskazania do zabiegów na nogi

Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, decydując się na wybraną terapię na obszar nóg, należy wcześniej skonsultować swój stan zdrowia ze specjalistą. Szczególną ostrożność zalecamy w przypadku:
  • kobiet w ciąży i karmiących piersią
  • ciężkich chorób nerek i wątroby
  • nowotworów
  • chorób układu krążenia
  • stanów zapalnych skóry, infekcji, grzybicy
  • chorób autoimmunologicznych
  • zapalenia żył.

Zabiegi na nogi dostępne w naszej Klinice oraz ich efekty

Naszym Pacjentkom, które zmagają się z problemem pajączków lub żylaków, polecamy skorzystanie z jednej z nieinwazyjnych metod zamykania naczynek krwionośnych. Wszystkie zabiegi flebologiczne poprzedzone są konsultacja lekarską wraz z badaniem USG. Dopiero po szczegółowym badaniu obrazowym dobierana jest odpowiednia metoda leczenia. Klinika dysponuje laseroterapią endowaskularną pozwalającą leczyć głębokie naczynia, skleroterapią oraz laseroterapią naczyniową KTP oraz Nd:YAG, która pozwala usunąć pajączki.Nasza Klinika udostępnia nowoczesną i przełomową terapię wykorzystującą komórki macierzyste Pacjenta. Znajdują one zastosowanie w odmładzaniu, leczeniu wiotkości skóry oraz blizn i rozstępów. Pobrana tkanka tłuszczowa pozwala uzupełnić ubytki tkanek miękkich.Kobiety, którym zależy na pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub cellulitu, proponujemy zabiegi liposukcji, HIFU, czy endermologii. Odpowiednia metoda dobrana jest podczas konsultacji lekarskiej. Pacjentom poszukującym przyjemnych, nie wymagających gojenia zabiegów proponujemy mikrofale oraz zabiegi radiofrekwencji.

Opinie naszych Pacjentek o zabiegach na nogi

O tym, że świadczone przez nas usługi wyróżnia najwyższa jakość, świadczą setki zadowolonych Kobiet, które skorzystały z naszej oferty. W Klinice dbamy o to, by każda z nich otrzymała indywidualne doradztwo, pełną opiekę oraz najskuteczniejszą terapię, dopasowaną do wskazanych potrzeb i problemów.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-