Skip to main content

Zabiegi na stopy – wskazania, przeciwwskazania, efekty

O stopy warto dbać nie tylko przed rozpoczęciem sezonu na letnie sandałki, ale przez cały rok. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli uniknąć nieestetycznych odcisków, rogowacenia naskórka czy pękania pięt. Stopy należą do tych części ciała, które są najbardziej eksploatowane w ciągu doby. Wymagają więc specjalnego traktowania – od paznokci, aż po podeszwę, w której kryją się liczne receptory nerwowe. Właściwe dbanie o stopy jest nie tylko kwestią ich pięknego wyglądu, ale także zdrowia.  Zabiegi medycyny estetycznej dostępne w naszej Klinice, pomogą utrzymać tę część ciała w doskonałej kondycji.

Wskazania do wykonania zabiegów na stopy

Oferta naszej Kliniki obejmuje zabiegi chirurgicznego leczenia wrastającego paznokcia oraz dermatochirurgii. Od lat wykorzystujemy laseroterapię ablacyjną w celu usuwania odcisków, guzów skóry oraz brodawek zlokalizowanych na stopach.Istotnym wskazaniem do poddania się zabiegom na stopy jest ich nadmierna potliwość, która bywa bardzo kłopotliwa w sytuacjach życia codziennego. W tym celu stosujemy implantację toksyny botulinowej.

Zabiegi na stopy – przeciwwskazania

W przypadku występowania jakichkolwiek dolegliwości lub przewlekłych chorób zalecamy przed wykonaniem zabiegu, konsultację ze specjalistą w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań. Szczególną ostrożność należy zachować w okresie ciąży i karmienia piersią, przy infekcjach grzybiczych okolic poddawanych zabiegom, stanach zapalnych skóry, alergiach na leki i stosowane przez nas preparaty oraz chorobach ogólnoustrojowych, nowotworowych i autoimmunologicznych.

Zabiegi na stopy oferowane w naszej Klinice i ich efekty

Dla kobiet szukających remedium na wzmożone pocenie się stóp proponujemy jedną z najpopularniejszych metod leczenia nadpotliwości, wykorzystującą toksynę botulinową – preparat hamujący pracę gruczołów potowych. Eliminuje to kłopotliwy problem na około 6 – 10 miesięcy.Problem wrastającego paznokcia w bezbolesny sposób leczymy chirurgicznie. Wszelkiego rodzaju guzki skóry, brodawki wirusowe oraz odciski usuwane są przy pomocy lasera dermatochirurgicznego.

Opinie o zabiegach na stopy dostępnych w naszej ofercie

Wszystkie zabiegi, przeprowadzane w naszej Klinice, cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających nas kobiet. Klientki jednoznacznie potwierdzają, że terapie w pełni spełniają ich oczekiwania. Zatrudnieni przez nas eksperci służą pomocą w doborze odpowiedniego leczenia do występujących problemów oraz wkładają całe serce w swoją pracę – tak, aby każdy zabieg przebiegł sprawnie, w przyjaznej atmosferze i był jak najmniej bolesny.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-