Skip to main content

Pokonaj cellulit siłą ultradźwięków! Nowoczesny zabieg SCIZER to gwarancja odmienionej sylwetki

Opis dla: Pokonaj cellulit siłą ultradźwięków! Nowoczesny zabieg SCIZER to gw…

nadmiar tkanki tłuszczowej w takich miejscach jak uda, brzuch czy ramiona, a także widoczny cellulit, który wpędza w kompleksy, to problemy, z którymi mierzy się wiele kobiet na całym świecie. Diety, ćwiczenia, kosmetyki nie zawsze dają oczekiwane rezultaty, a często powodują odwrotny efekt i doprowadzają do poddania się. Na szczęście istnieją inne metody walki z niedoskonałościami! Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw oczekiwaniom i dzięki nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym zabiegom pozwala odzyskać radość milionom osób. Tym, którzy walczą z cellulitem i chcą wysmuklić sylwetkę z pomocą przychodzi zabieg HIFU. Na czym polega i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Technologia skoncentrowanych ultradźwięków

Zabieg HIFU z zakresu medycyny estetycznej odpowiada na potrzeby osób, które chcą zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz usunąć cellulit. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU), która z powodzeniem walczy nawet z najbardziej opornym cellulitem. W czasie zabiegu głowica urządzenia działa na głębokości 13 mm i na obszarze 46 x 46 mm. W czasie zabiegu, który trwa od 10 do 60 minut (długość uzależniona jest od obszaru zabiegowego oraz ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej), specjalista przykłada do wybranego miejsca skaner, emitujący  w głąb tkanki podskórnej wiązkę ultradźwięków. Metoda ta jest mało bolesna, a wysoce skuteczna. Dzieje się tak między innymi dlatego, że urządzenie wykorzystuje specjalny system chłodzący, który umożliwia wykonanie zabiegu z użyciem większej mocy i głębokości działania bez konieczności zastosowania dodatkowego znieczulenia.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg HIFU?

 • bezpieczny i skuteczny zabieg,
 • gwarancja naturalnych efektów,
 • jednolicie pozbawione nierówności,
 • nowoczesny system chłodzenia,
 • zmniejszenie nagromadzenia tkanki tłuszczowej,
 • redukcja cellulitu,
 • modelowanie sylwetki,
 • brak okresu rekonwalescencji,
 • niewielka bolesność zabiegu,
 • komfort,
 • efekt młodszej i napiętej skóry.  

Postaw na wymodelowaną sylwetkę bez cellulitu!

Przed zabiegiem należy odbyć konsultację lekarską, podczas której wykluczone zostaną ewentualne przeciwwskazania. W czasie konsultacji lekarz omówi także przebieg wizyty i scharakteryzuje działanie, jakie powodują ultradźwięki. HIFU nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz matek w czasie laktacji. Z zabiegu nie mogą skorzystać także osoby, które mają blizny, rany czy przepukliny w obszarze działania ultradźwięków. Również w momencie gdy grubość warstwy tłuszczowej jest mniejsza niż 1 cm nie można poddać się zabiegowi.  

Kontrolowane niszczenie komórek tłuszczowych

Jeżeli chcesz mieć sylwetkę pod kontrolą, wybierz zabieg HIFU, w czasie którego w szybki, bezpieczny i trwały sposób zniszczysz komórki tłuszczowe. Nie musisz czekać na efekty “diety cud” ani zastanawiać się czy reklamowany krem okaże się skuteczny. Decydując się na zabieg HIFU, wybierasz sprawdzoną i profesjonalną metodę, która pozwoli Ci zapomnieć o cellulicie i cieszyć się wymodelowaną sylwetką!

Bezpiecznie i profesjonalnie

W Bieńkowscy Clinic® zabiegi z zastosowaniem technologii HIFU wykonywane są już od 2011 roku. Doświadczenie ekspertów i zadowolenie klientów pokazują, że efekty m.in. zabiegu HIFU niejednokrotnie przewyższają oczekiwania. technologia hifu to sprawdzony, bezpieczny i skuteczny wybór sygnowany siłą ultradźwięków!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-