Skip to main content

Zabiegi na okolice intymne – wskazania, przeciwwskazania, efekty

Okolice intymne, tak jak wszystkie inne części ciała kobiety, tracą młody wygląd i są narażone na różnego rodzaju dolegliwości. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej, które w sposób małoinwazyjny umożliwiają odmłodzenie, regenerację i poprawę wyglądu tkanek pochwy czy warg sromowych. Poza aspektami estetycznymi, po pomoc specjalistów sięga też wiele Pań, które zmagają się ze wstydliwymi i uciążliwymi problemami natury fizjologicznej. W naszej Klinice zajmujemy się leczeniem wszystkich przypadłości, które dotykają żeńskich okolic intymnych.

Wskazania do skorzystania z zabiegów na okolice intymne

Zabiegi na okolice intymne są dedykowane Paniom, które chcą się zatroszczyć o wygląd, funkcjonalność i zdrowie narządów rodnych. Bardzo dużą grupę naszych Pacjentek, stanowią kobiety w okresie menopauzalnym i ciężkich porodach – zarówno naturalnych, jak i cesarskim cięciu, dla których takie zabiegi to niemal konieczność. Z pomocą naszych specjalistów mogą pozbyć się nieestetycznych blizn poporodowych oraz poprawić elastyczność i nawilżenie tkanek krocza, eliminując tym samym problem nawracających stanów zapalnych.Nasza Klinika oferuje metody leczenia kłopotliwego schorzenia, jakim jest wysiłkowe nietrzymanie moczu, dotykające niemal 35% Pacjentek. Dostępne u nas nowatorskie terapie laserowe pozwalają zapomnieć o problemie suchej pochwy, infekcji i podrażnień, wpływających na komfort życia seksualnego oraz o deformacjach wewnętrznych bądź zewnętrznych narządów rodnych.Ginekologia estetyczna to sprzymierzeniec kobiet borykających się z luźnością pochwy, przerostem warg sromowych, zaburzeniami pigmentacji narządów płciowych oraz atrofią tkanek pochwy.

Zabiegi na okolice intymne – przeciwwskazania

Tak jak w przypadku leczenia każdego innego obszaru ciała, każdy zabieg z zakresu ginekologii estetycznej jest w naszej Klinice poprzedzony konsultacja z lekarzem, który na podstawie stanu zdrowia Pacjentki, oceni czy występują jakieś przeciwwskazania do podjęcia terapii. Do najczęściej powtarzających się zaliczamy:
  • miesiączkę,
  • ciążę,
  • aktywną infekcję pochwy,
  • chorobę nowotworową,
  • zaburzenia krzepnięcia.

Zabiegi na okolice intymne dostępne w naszej Klinice oraz ich efekty

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej obejmują szereg procedur, które przywracają kobietom poczucie atrakcyjności, uwalniają je od uciążliwych dolegliwości, poprawiając komfort codziennego funkcjonowania oraz jakość życia seksualnego.Jednym z najpopularniejszych zabiegów w naszej Klinice jest system laserowy służący do leczenia atrofii śluzówki pochwy oraz zmian wyglądu i funkcji narządów płciowych zewnętrznych. Tę nowatorską technologię wykorzystujemy także do rehabilitacji i poprawy stanu dróg rodnych oraz okolic krocza u kobiet po porodzie, a także leczenia problemu z nietrzymaniem moczu. Podobne efekty przynosi terapia HIFU emitująca skupione wiązki ultradźwiękowe, docierające aż do ścian pochwy i stymulujące proces odbudowy jej tkanek.Dla kobiet, które chcą poprawić atrakcyjność miejsc intymnych, m.in. przywrócić jędrność, kształt i objętość waginy czy wypełnić i zrewitalizować wargi sromowe większe, mamy szereg zabiegów labioplastyki. Szczególnie polecamy skorzystanie z biorewitalizacji warg sromowych komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z własnego osocza pacjentki lub wypełniania ich autologiczną tkanką tłuszczową oraz korekty stref intymnych falami radiowymi.Dopełnieniem oferty naszej Kliniki są zabiegi laserem frakcyjnym, które umożliwiają trwałe wyrównanie kolorytu okolic intymnych, pozbycie się pozabiegowych lub poporodowych blizn i zrostów, przy okazji dając efekt liftingu.

Opinie o zabiegach na okolice intymne

Wszystkie Panie, które korzystały z naszych usług z zakresu ginekologii estetycznej, opuściły naszą Klinikę w pełni usatysfakcjonowane nie tylko osiągniętymi efektami, ale także profesjonalną i dającą poczucie komfortu specjalistyczną opieką. Wiele z nich poleciło nasze zabiegi najbliższym osobom i niejednokrotnie wraca do nas, by dogłębnie zadbać o inne obszary swojego ciała.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-