Skip to main content

Pośladki – mezczyzna

Zabiegi na pośladki dla mężczyzn – wskazania, działania, efekty

Męskie pośladki to strefa intymna i ukryta pod ubraniem, co nie oznacza, że mężczyznom nie zależy na ich doskonałym wyglądzie. Niestety, często wskutek nadmiernych kilogramów, upływu czasu i wielu innych czynników, pośladki męskie nie wyglądają już tak efektownie, jak kiedyś. Dlatego w naszej ofercie znajdują się zabiegi na pośladki dla mężczyzn.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegów na pośladki dla mężczyzn?

Wśród wskazań do przeprowadzenia takich działań, jak innowacyjne zabiegi na pośladki dla mężczyzn, znajdują się m.in. przypadłości związane z występowaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu który spowodowany jest głównie zaburzeniami hormonalnymi, rozstępów oraz wiotkości skóry. Często też z biegiem lat skóra na pośladkach traci jędrność i elastyczność, staje się obwisła, a pośladki nie zachowują swojego pierwotnego kształtu. Taki stan również podlega zmianom dzięki zastosowaniu indywidualnie dobranego rodzaju i liczby zabiegów.Dzięki stosowaniu różnego rodzaju urządzeń laserowych można usunąć również przebarwienia, tatuaże, blizny czy znamiona w rejonie pośladków. Wskazaniem do skorzystania z naszej oferty jest też zbędne owłosienie i chęć jego trwałego usunięcia.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów na pośladki dla mężczyzn

Zabiegi ujędrniające pośladki, laseroterapia wyróżniają się stosunkowo niewielką ilością przeciwwskazań i w zdecydowanej większości są możliwe do przeprowadzenia bez żadnych przeszkód czy możliwych powikłań. W każdym przypadku jednak indywidualny stan Pacjenta jest omawiany z naszym specjalistą. Nawet jeżeli wystąpi jakieś przeciwwskazanie, takie jak np. alergia, istniejąca aktualnie infekcja czy zażywanie niektórych leków, to obostrzenie może mieć charakter tymczasowy, dzięki czemu zabieg będzie możliwy do wykonania w innym terminie.

Jakie zabiegi na pośladki dla mężczyzn oferuje nasza klinika?

Wśród zabiegów poprawiających jakość oraz leczących wiotkość skory możemy wyróżnić leretoterapie trakcyjna oraz hifu. Te dwie technologie pozwalają leczyć skore na wszystkich głębokościach. W usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów czy tatuaży stosujemy też laseroterapię. Pozbędziemy się zbędnego owłosienia poprzez kilka właściwie zaplanowanych sesji zabiegowych.Wszystkim mężczyznom dotkniętym problemem nadpotliwości pośladków i okolicy szpary posladkowej proponujemy zabieg implantacji toksyny botulinowej, który pozwala czasowo zredukować lub całkowicie znieść ten przykry problem.

Efekty zabiegów na pośladki dla mężczyzn

Dzięki indywidualnie dobranym zabiegom modelującym, ujędrniającym czy odmładzającym możliwe jest uzyskanie doskonałego wyglądu pośladków, pozbycie się oznak starzenia skóry w tym rejonie oraz stworzenie pożądanego rozmiaru i kształtu pośladków. Wiele z proponowanych zabiegów działa również relaksująco, wpływając na poprawę samopoczucia.W zależności od wybranego zabiegu efekty są widoczne niekiedy tuż po wykonaniu działania, choć czasem dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów potrzebne jest przeprowadzenie serii spotkań. Zabiegi na pośladki dla mężczyzn w naszej klinice wykonywane są przy użyciu najnowszych urządzeń, wykorzystujących wszelkie innowacje w danej dziedzinie.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-