Skip to main content

Zabiegi na pośladki – wskazania, przeciwwskazania, efekty

Oferujemy szereg różnorodnych zabiegów medycyny estetycznej, które poprawią wygląd pośladków, wymodelują je oraz dogłębnie odżywią. Pomagamy zadbać o tę część ciała, by każda kobieta mogła czuć się seksownie i komfortowo przez cały rok.

Komu polecamy skorzystanie z zabiegów na pośladki?

Siedzący tryb życia, niska aktywność fizyczna, nieodpowiednia postawa ciała, niskoodżywcza dieta – wszystko to ma wpływ na wygląd i kondycję pupy i pośladków. Najczęściej występującym problemem, z którym zgłaszają się do nas kobiety, jest utrata jędrności i naturalnego napięcia skóry na tym obszarze, rozstępów oraz coraz bardziej widoczne oznaki starzenia.Zabiegi medycyny estetycznej znajdują zastosowanie w przypadku cellulitu oraz obecności nadmiaru tkanki tłuszczowej, na którą nie działają ćwiczenia fizyczne ani dieta. Podczas konsultacji proponujemy postępowanie i metody pielęgnacyjne, które pozwolą wpłynąć na rozstępy, będące następstwem rozciągania skóry, fotouszkodzeń wynikających m.in. z ekspozycji na słońce oraz blizn różnego pochodzenia.Naszą ofertę kierujemy również do Pań, które chcą trwale pozbyć się owłosienia z okolicy pośladkowej.

Przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegów na pośladki

W niektórych przypadkach chorobowych zalecamy wstrzymanie się z wykonywaniem omawianych zabiegów. Zalicza się do nich:
  • okres ciąży i karmienia piersią
  • aktywne infekcje skórne i otwarte lub ropne stany zapalne, żylaki
  • choroby nowotworowe lub autoimmunologiczne
  • przyjmowanie niektórych leków
  • alergie na stosowane preparaty
  • rozrusznik serca lub metalowe implanty
  • epilepsja.
Przed poddaniem się wybranemu zabiegowi, polecamy każdorazowo skonsultować się z naszymi specjalistami, w celu potwierdzenia, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania.

Zabiegi na pośladki dostępne w naszej klinice oraz ich efekty

Omawiając szeroką gamę zabiegów na pośladki, warto zacząć od najbardziej innowacyjnych metod, wykorzystujących działanie lasera frakcyjnego. Dzięki swojej precyzji umożliwiają osiągnąć wymarzone efekty w krótkim czasie – jędrną i gładką skórę, pozbawioną zmarszczek, niedoskonałości i rozstępów.W uzupełnieniu ubytków oraz rewitalizacji skóry zastosowanie znajduje przeszczep autologicznej tkanki tłuszczowej. Pozwala on w precyzyjny i sposób modelować pośladki, a zawarte w tkance tłuszczowej komórki macierzyste prowadzą do kompleksowego odmłodzenia okolicznych tkanek.Inny rewolucyjny system modelowania sylwetki oparty jest na działaniu radiofrekwencji oraz ultradźwięków. W wyniku podgrzewania kolejnych warstw skóry pobudza syntezę nowych włókien kolagenowych. Rezultaty zastosowania HIFU to między innymi lifting i ujędrnienie pośladków, wyraźne odmłodzenie skóry oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i rozstępów. Kolejnym sposobem na pozbycie się uszkodzonej skóry, takich jak rozstępy, jest zabieg fotomodulacji LED.Aby skutecznie zredukować uciążliwy cellulit, warto regularnie korzystać z masaży i drenażu limfatycznego, które wykazują działanie przeciwobrzękowe. Szczególnie polecamy endermologię LPG, która wykorzystując podciśnienie, pozwala dotrzeć z masażem aż do tkanek, rozbijając cellulit i redukując obrzęki. Silne działanie antycellulitowe oraz ujędrniające wykazuje także system oparty na technologii mikrofal.

Opinie o zabiegach na pośladki dostępnych w naszej Klinice

O jakości i skuteczności usług oferowanych w naszej Placówce, świadczą same Pacjentki, które regularnie tutaj wracają i korzystają z coraz to innych zabiegów. Zatrudniona przez nas kadra profesjonalistów ma doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają dobranie kompleksowego, indywidualnie dostosowany planu zabiegów. Taka opieka pozwoli każdej kobiecie cieszyć się z jędrnych i zgrabnych pośladków oraz innych części ciała.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-