Skip to main content

By ciało znów zyskało młodość i blask! ULTRAFORMER® III – lifting oraz modelowanie sylwetki

Opis dla: By ciało znów zyskało młodość i blask! ULTRAFORMER® III – lif…

Niestety, czas jest dla naszych ciał nieubłagany – z wiekiem tracimy jędrność, elastyczność oraz gładkość skóry. Twarz gubi swój owal, pojawiają się zmarszczki, a dekolt, brzuch czy nogi są coraz mniej smukłe. Owszem, jest to naturalna kolej rzeczy, co jednak nie zmienia faktu, że możemy nieco ten bieg wydarzeń spowolnić! Poznaj systemem ULTRAFORMER® III, przy pomocy którego nasi specjaliści w bydgoskiej oraz częstochowskiej klinice przeprowadzą lifting i wymodelują sylwetkę – niech Twoje ciało odzyska energię i młodzieńczy blask!

Jak zachować młodość? Dbaj o siebie!

Chcąc spowolnić proces starzenia się ciała, warto postawić przede wszystkim na codzienną troskę o siebie. Podstawą jest regularna aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta. Szczególnie korzystne dla skóry są witaminy A oraz E. Pierwsza z nich wpływa m.in. na prawidłowe złuszczanie naskórka, przyspiesza gojenie się ran oraz odgrywa istotną rolę w procesach mających na celu utrzymanie prawidłowej struktury komórek, co jest niezwykle ważne dla skóry. Witamina E wykazuje zaś silne działanie przeciwzapalne, a ewentualne jej niedobory mogą objawiać się m.in. właśnie zmianami skórnymi. 

Co jednak najważniejsze, oba te składniki są jednymi z najsilniejszych antyoksydantów, które zwalczając wolne rodniki pozwalają utrzymać homeostazę organizmu oraz hamują procesy starzenia. Gdy jest ich w diecie zbyt mało, szybko może odbić się to nie tylko na zdrowiu skóry i jej wyglądzie, lecz także na całościowej formie organizmu. Warto zatem dodać do swojego codziennego menu jak najwięcej warzyw i owoców – witaminę A znajdziemy głównie w żółtych, pomarańczowych oraz czerwonych roślinach, np. w mango, batatach, marchwi, dyni czy suszonych morelach. Doskonałym źródłem witaminy E są zaś przede wszystkim tłuszcze roślinne oraz orzechy – zwłaszcza laskowe. 

Wsparcie z zewnątrz – daj sobie pomóc

Troska od wewnątrz to jednak nie wszystko. Warto uzupełnić ją zabiegami, które w skuteczny, a jednocześnie bezpieczny sposób odmłodzą, poprawią napięcie skóry, ujędrnią ją oraz zmniejszą nieestetyczny cellulit. Jedną z najnowocześniejszych stosowanych w tym zakresie metod jest zabieg HIFU® III, który działa w nieinwazyjny sposób, a mimo to zapewnia głęboką naprawę oraz przebudowę skóry. Co istotne, jest to system medyczny, który stosować powinni tylko i wyłącznie najbardziej wykwalifikowani specjaliści – w naszej klinice pracujemy nim od lat i jesteśmy jak najbardziej świadomi siły jego działania. 

ULTRAFORMER® III w skrócie:

  • System bazuje na technologii HIFU, czyli zogniskowanej fali ultradźwiękowej – jej zastosowanie pozwala na precyzyjne i w pełni kontrolowane podgrzewanie tkanek, co skutkuje intensywną odbudową oraz stymulacją produkcji nowego kolagenu.
  • Jest to zabieg w pełni bezpieczny – w trakcie jego trwania nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, nie ma też potrzeby szczególnej rekonwalescencji. 
  • Czy zabieg jest bolesny? Może wywołać dyskomfort, który zmniejsza się poprzez zastosowanie miejscowego znieczulenia (w formie specjalnego żelu).
  • Urządzenie posiada możliwość wyboru głębokości, na jakiej chcemy pracować – dzięki temu sprawdza się zarówno w redukcji drobnych zmarszczek twarzy, jak i modelowaniu brzucha!
  • Do uzyskania fantastycznych efektów wystarczy tylko JEDEN ZABIEG!
  • Co więcej, pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w skórze – stymulacja wspomnianego wyżej białka, jakim jest kolagen – powoduje, że efekty będą narastać i utrzymywać się naprawdę długo!

Połączenie najnowocześniejszej technologii z wiedzą oraz umiejętnościami wykwalifikowanych lekarzy pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb każdej z przychodzących do nas osób. Niezwykle istotna jest w tym procesie konsultacja wstępna, która umożliwia nie tylko sprawdzenie stanu skóry, poznanie rodzaju problemu, wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu, lecz także odpowiedzenie na wszelkie pytania pacjenta. Znacznie zwiększa to szansę za zaproponowanie jak najlepszej terapii i holistyczne zadbanie o Twoje potrzeby – by efekt był nie tylko wizualny!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-