Skip to main content

Masz dość niedoskonałości, przebarwień i blizn? Poznaj zabieg GENESIS V – laseroterapia na miarę XXI wieku!

Opis dla: Masz dość niedoskonałości, przebarwień i blizn? Poznaj zabieg GENES…

Zaczerwieniona skóra, pojawiające się na niej przebarwienia, nierównomierny koloryt, różnego rodzaju niedoskonałości i drobne zmarszczki – znasz to? Niestety są to bardzo często pojawiające się dolegliwości, które skutecznie potrafią zabrać poczucie pewności siebie. Zupełnie niepotrzebnie! Z pomocą przychodzą nasi specjaliści z bydgoskiej oraz częstochowskiej kliniki, którzy wykorzystując działanie lasera Cutera EXCEL V+  przeprowadzają zabieg GENESIS v+ – jest to swoisty przełom w zakresie terapii nieablacyjnych!

Wraz z upływem czasu skóra traci swoją jędrność, gładkość, pojawia się na niej coraz więcej fotouszkodzeń, przebarwień, niedoskonałości czy blizn. Z niektórymi z nich radzimy sobie łatwiej, inne mogą znacznie wpłynąć na naszą samoocenę. Oczywiście bardzo ważne jest w tym kontekście zadbanie o swoje emocje i przekonania – zastanowienie się, co sprawia, że wygląd jest dla mnie tak istotny? Dlaczego zmarszczki i przebarwienia aż tak bardzo wpływają na moje poczucie własnej wartości? 

Niezależnie jednak od tego, jaką w głębi siebie znajdziemy odpowiedź, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadbać o swoje ciało także od zewnątrz. Zabiegi kosmetyczne, dermatologiczne czy różnego rodzaju terapie z zakresu medycyny estetycznej są w końcu po to, by pomóc nie tylko wprowadzać zmiany wizualne, lecz także wesprzeć to, jak czujemy się w swoim ciele – nasi specjaliści są tego jak najbardziej świadomi.

Idąc tym tropem, stawiamy na urządzenia oraz zabiegi, które są w pełni bezpieczne i gwarantują ogromną skuteczność. Takim sprzętem jest laser GENESIS® v+ – bez bólu, bez konieczności przechodzenia przez męczący okres rekonwalescencji w szybki i komfortowy sposób pozwala przywrócić jasną, ujednoliconą, napiętą, wygładzoną i zdrowo wyglądającą cerę!

Co musisz wiedzieć o działaniu lasera Cutera EXCEL V+ GENESIS V?

Laser ten rzeczywiście pozwala pracować w sposób nie wywołujący bolesności. Wykonywany nim zabieg cechuje się naprawdę niewielką inwazyjnością i co istotne, można przeprowadzać go niezależnie od pory roku – nawet latem, kiedy to duże nasłonecznienie często staje się przeciwwskazaniem do terapii innymi laserami. 

Bazą skuteczności oraz bezpieczeństwa zabiegu GENESIS® v+ jest połączenie pracy dwóch fal o różnej długości –  532nm i 1064nm. Pierwsza wpływa na mikronaczynia skóry i tym samym pozwala zredukować jej zaczerwienienie. Druga dostarcza zaś mikroimpulsy, które pobudzają proces produkcji oraz przemodelowania kolagenu, czyli najważniejszego dla zdrowia, elastyczności i gładkości skóry białka. Skutkuje to wygładzeniem zmarszczek oraz redukcją przebarwień. 

Działanie na obu tych płaszczyznach pozwala uzyskać efekty, które przy tak niewielkiej inwazyjności zabiegu jeszcze do niedawna nie były realne. Co więcej, pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w skórze sprawia, że rezultaty będą narastać stopniowo, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi przez kilka dobrych miesięcy!

Laseroterapia GENESIS v+ w skrócie:

  • Zabieg można przeprowadzić nie tylko na szyi, dekolcie czy twarzy, lecz także na innych obszarach ciała, na których zauważalne są różnego rodzaju fotouszkodzenia, blizny czy drobne niedoskonałości i zmarszczki
  • Pierwsze efekty widoczne są już po jednym zabiegu, poleca się jednak wykonanie serii złożonej z 4-6 sesji, które wykonuje się w dwutygodniowych odstępach. 
  • Terapia jest nieinwazyjna i nie wymaga szczególnej rekonwalescencji, co jednak ważne, po zabiegu może pojawić się drobne zaczerwienienie – jest to reakcja jak najbardziej mieszcząca się w normie!
  • Jak każdy zabieg tego typu, ten także posiada swoje przeciwwskazania. Należy do nich m.in. ciąża, aktywna opryszczka, stosowanie leków światłouczulających etc. 

Co ważne, nie należy zbytnio martwić się o ewentualne przeciwwskazania, ponieważ przed każdym zabiegiem są one rozpatrywane wspólnie ze specjalistą – konsultacja wstępna jest właśnie po to, aby poznać indywidualne potrzeby i ograniczenia zarówno ze strony proponowanych terapii, jak i pacjenta. Nie bój się w tym czasie zadawać pytań, ani tym bardziej mówić o jakichkolwiek obawach. Nam też zależy na tym, aby każdy zabieg był “skrojony na miarę” – by satysfakcja nie ograniczała się tylko do gładkiej, odmłodzonej skóry! 

Zapraszamy na konsultacje do Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lub Częstochowie – dowiedz się więcej o laserze Cutera EXCEL V+ GENESIS v+!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-