Skip to main content

Brzuch i okolice – mezczyzna

Zabiegi na brzuch i okolice dla mężczyzn

Brzuch i okolice to wyjątkowy obszar, który bardzo trudno wymodelować. Z czasem też skóra w tym rejonie wiotczeje, traci elastyczność i jędrność, co wygląda nieestetycznie. Chociaż można korzystać z wielu różnych sposobów na redukcję i wymodelowanie tej okolicy, zabieg na brzuch jest możliwy do przeprowadzenia tylko z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i zaawansowanych technologii, co oferuje nasza klinika.

Wskazania do wykonania zabiegów na brzuch dla mężczyzn

Zabieg wyszczuplający brzuch z zastosowaniem różnych metod jest dla osób, którym trudno wymodelować sylwetkę, nawet przy stosowaniu właściwej diety czy regularnych ćwiczeń. Wskazaniem do zabiegu w rejonie brzucha jest również obecność nieestetycznych blizn po różnego rodzaju zabiegach i urazach, a także rozstępy, które często pojawiają się z wiekiem, ale też na skutek rozciągnięcia skóry.Zabiegi na brzuch dla mężczyzn to również usuwanie tatuaży, które nie wyglądają już tak dobrze jak kiedyś lub dana osoba nie chce ich mieć. Wskazaniem do działań w rejonie brzucha jest także utrata jędrności skóry, obwisły brzuch i inne problemy, które w ramach konsultacji i dobrania odpowiednich działań można zażegnać.

Zabiegi na brzuch i okolice dla mężczyzn – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegów w rejonie brzucha mogą być aktualnie występujące stany chorobowe, okresowe przyjmowanie niektórych leków, choroby nowotworowe i kilka innych czynników, które mogą okazać się obostrzeniami tymczasowymi. Niekiedy też danego zabiegu nie można wykonać z powodu zbyt dużej nadwagi. Wówczas jednak możliwe jest skorzystanie z serii specjalnych masaży i innych działań, które pomogą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej i pomóc w osiągnięciu stanu kwalifikującego do właściwego zabiegu.

Jakie zabiegi na brzuch dla mężczyzn wykonujemy w naszej klinice?

W naszej placówce można wykonać zabiegi wyszczuplające na brzuch i okolice, a także skorzystać z trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej w tym obszarze. Możliwe jest wykonanie działań z użyciem lasera i innowacyjnych technik. Zabiegi na brzuch w naszej ofercie to również HIFU, radiofrekwencja, liposukcja ultradźwiękowa oraz wiele zabiegów wspomagających i jednocześnie ujędrniających skórę w rejonie brzucha.Doskonałym wyborem wspomagającym odchudzanie i dbanie o wymarzoną sylwetkę będzie również endermologia, specjalistyczne masaże oraz indywidualnie dobrane zabiegi. Prawdziwą innowacją, dzięki której możliwe jest perfekcyjne modelowanie brzucha i innych partii ciała, jest również zabieg budujący i rzeźbiący sylwetkę przy pomocy elektrostymulacji mięśni. Wykorzystuje ona zdolność do generowania skurczów supramaksymalnych, których nie jesteśmy w stanie osiągnąć podczas konwencjonalnego treningu na siłowni.Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w obszarze brzucha usuniemy też tatuaże, rozstępy, przebarwienia, znamiona oraz blizny różnego pochodzenia.

Efekty zabiegów na brzuch i okolice

Poprzez zastosowanie odpowiednio dobranych zabiegów, możliwe jest nie tylko zmniejszenie obwodu brzucha i redukcja tkanki tłuszczowej, lecz także wymodelowanie tego rejonu. Odpowiednio zastosowane zabiegu prowadzą do zwiększenia siły i masy mięśniowej, poprawy napięcia skóry oraz redukcji rozstępów.Zabiegi na brzuch i okolice wykonywane w naszej klinice to działania przeprowadzane przez doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę, co powoduje uzyskanie rezultatów omawianych podczas pierwszego spotkania i konsultacji.

Opinie na temat naszych zabiegów na brzuch i okolice dla mężczyzn

Pozytywne opinie i zadowolenie z wykonywanych działań powoduje, że Pacjenci chętnie powracają w celu przeprowadzenia kolejnych zabiegów lub polecają nas swoim najbliższym. Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego zabiegu i doradzimy, jakie działanie przyniesie w danym przypadku najlepszy rezultat.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-