Skip to main content

Zabiegi na dekolt i piersi – wskazania, działanie, efekty

Obszar dekoltu i biustu jest jednym z najbardziej wrażliwych i podatnych na starzenie części ciała kobiety. Skóra jest tam bardzo cienka i pozbawiona pełniących funkcję ochronną gruczołów łojowych, przez co wszelkie czynniki zewnętrzne pozostawiają na niej trwały ślad. Dlatego, w trosce o piękny wygląd i zdrowie, warto szczególnie zadbać o te okolice ciała. W tym celu stworzyliśmy bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych na dekolt i piersi, dedykowaną kobietom w każdym wieku.

Kiedy wskazane jest skorzystanie z zabiegów na dekolt i piersi?

Do regularnego korzystania z wybranych zabiegów medycyny estetycznej na okolice dekoltu, zachęcamy wszystkie Panie, zwłaszcza po 30. roku życia, u których zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki starzenia.Wskazaniem do dogłębnej regeneracji skóry jest m.in. częste wystawianie jej na promienie słoneczne lub wizyty w solarium. Opalanie się ma kolosalny wpływ na wygląd tego obszaru – staje się przesuszony, podatny na podrażnienia, traci jędrność oraz może dochodzić do pojawiania się plam i przebarwień. Warto zaznaczyć, że każda kobieta, która zauważyła jakiekolwiek zmiany barwnikowe skóry, powinna jak najszybciej skonsultować je z lekarzem, a następnie usunąć je przy użyciu lasera.Komu jeszcze polecamy nasze zabiegi na dekolt i biust? Wszystkim mamom, które po ciąży oraz  okresie karmienia zauważyły pogorszenie jakości i jędrności piersi lub na ich skórze pojawiły się rozstępy. Ten problem może dotyczyć też Pań, które mocno schudły. Zabiegi oferowane przez naszą Klinikę wspierają Pacjentki w walce z oznakami starzenia i wiotczenia skóry w tych okolicach.Z kolei wszystkim młodym kobietom zalecamy oddanie się w ręce naszych specjalistów w celach profilaktycznych – regularna stymulacja mięśni i skóry znacząco opóźnia procesy utraty jędrności i pojawiania się zmarszczek. O wygląd obszaru dekoltu i biustu dobrze jest też zadbać, szykując się na „wielkie wyjście” – odżywiona i promienna cera na pewno doda pewności siebie.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów na dekolt i piersi

Wyróżniamy kilka czynników, które tymczasowo uniemożliwiają skorzystanie z zabiegów na okolice dekoltu i biustu. Są to m.in.:
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • miejscowe zmiany skórne tj. stany zapalne, przerwanie ciągłości naskórka, trądzik, choroby pęcherzowe,
  • choroby nowotworowe i związane z nimi zmiany na skórze,
  • choroby autoimmunologiczne np. łuszczyca, kolagenozy,
  • choroby ogólnoustrojowe,
  • aktywna opryszczka,
  • świeża opalenizna,
  • skłonność do powstawania blizn,
  • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze,
  • przyjmowanie leków np. przeciwzakrzepowych czy pochodnych witaminy A.

Zabiegi na dekolt i piersi w naszej Klinice oraz ich efekty

Nasza oferta ma jeden wspólny cel – dogłębną regenerację, wygładzenie i ujędrnienie obszaru biustu. Ponadto każdy zabieg przynosi nieco inne dodatkowe korzyści. W przypadku zmagania się z wiotką, pozbawioną sprężystości skórą zachęcamy do skorzystania z:– radiofrekwencji podskórnej,– radiofrekwencji z ultradźwiękami,– termoliftingu,– laseroterapii.Wszystkie te zabiegi wykorzystując działanie temperatury, stymulują komórki skóry do intensywnej syntezy nowych włókien kolagenowych, powodując jej odbudowę, zagęszczenie i poprawę napięcia w obszarze poddanym zabiegowi.Walkę z rozstępami i bliznami znacznie ułatwi skorzystanie z mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego, fal radiowych i ultradźwięków.Panie, które chcą dodać objętości swoim piersiom, bez poddawania się interwencjom chirurgicznym, mogą osiągnąć ten efekt, dzięki zabiegowi lipofillingu, czyli transferu tkanki tłuszczowej. Jak zauważa nasz specjalista, dużą popularnością na całym świecie cieszy się, dostępny w naszej klinice zabieg, którego działanie polega na użyciu osocza bogatopłytkowego pozyskanego z własnej krwi Pacjentki. Efekt zabiegu to wyraźnie zagęszczona i odmłodzona skóra.

Opinie o zabiegach na dekolt i piersi

Zabiegi na okolice biustu są jednymi z najczęściej wybieranych usług w naszej ofercie. Panie doceniają nie tylko spektakularne efekty terapii, ale również profesjonalną i kompleksową opiekę, którą zostają objęte zaraz po przejściu progu naszej Kliniki.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-