Skip to main content

Szyja – mezczyzna

Zabiegi na szyję dla mężczyzn – wskazania, przeciwwskazania, efekty

Okolice szyi to obszar, który bez odpowiedniej pielęgnacji, szybko się starzeje, zdradzając wiek mężczyzny. Skóra jest tutaj dużo cieńsza, ma małą ilość gruczołów łojowych oraz tkanki tłuszczowej, co przyczynia się do utraty jędrności, nawilżenia i tendencji do pojawiania się zmarszczek. Szyja jest także narażona na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych oraz tych związanych z życiem codziennym – nieustannego kręcenia głową, pochylania czy skrzywienia. W trosce o kondycję skóry w tych okolicach stworzyliśmy szereg zabiegów medycyny estetycznej, pozwalających na jej dogłębną regenerację i odmłodzenie.

Kiedy warto skorzystać z zabiegów na szyję dla mężczyzn?

Do poddania się zabiegom na okolice szyi zachęcamy wszystkich Panów, którzy chcą pozbyć się widocznych oznak starzenia i wyraźnego wiotczenia skóry. Dysponujemy zaawansowanymi technologiami, które pozwalają na wygładzenie i ujędrnienie problematycznego obszaru.Pomagamy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, opornej na dietę i ćwiczenia fizyczne oraz problemu podwójnego podbródka. Medycyna estetyczna daje możliwość trwałego usunięcia nieestetycznych blizn, przebarwień i fotouszkodzeń skóry, z którymi zmaga się spora ilość Panów oraz nadmiernego owłosienia.Nasi Pacjenci często korzystają z zabiegów wyrównujących niedoskonałości skóry szyi oraz leczących różne rodzaje trądziku. Przygotowaliśmy także metody zamykania naczynek krwionośnych, powodujących żylaki, rumień i inne teleangiektazje.

Zabiegi na szyję dla mężczyzn – przeciwwskazania

Do najczęstszych przeciwwskazań zaliczamy:
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • przyjmowanie niektórych grup leków
  • aktywne infekcje skóry
  • chorobę nowotworową
  • choroby ogólnoustrojowe lub autoimmunologiczne
  • alergie na stosowane preparaty.

Zabiegi na szyję dla mężczyzn dostępne w naszej Klinice oraz ich efekty

Odnowę i regenerację okolic szyjnych wraz ze stymulacją syntezy nowego kolagenu oraz leczeniem blizn i przebarwień, gwarantują zabiegi wykorzystujące lasery frakcyjne. W kontrolowany sposób uszkadzają skórę oraz wymuszają produkcję młodych komórek. Jeżeli Pacjentów dotyka problem wiotkości skóry, należy również zadziałać głębiej. W tym celu stosujemy HIFU – czyli ultradźwięki, które skupione w głębokich warstwach skóry właściwej, powięzi oraz tkanki tłuszczowej powodują ich napięcie.Proponujemy również serię zabiegów nieinwazyjnych, które w przyjemny sposób redukują wiotkość skóry, stymulując komórki przy pomocy fal radiowych.Zabiegiem najsilniej regenerującym okoliczne tkanki jest lipotransfer, czyli przeszczep autologicznej tkanki tłuszczowej zawierający komórki macierzyste ADSC. Podczas krótkiego zabiegu, pobranie następuje z dowolnej okolicy ciała, a po krótkim przygotowaniu przeszczepu, emulsja jest podawana w pożądane miejsce uzupełniając ubytki oraz rozpoczynając procesy silnej regeneracji.Wśród zabiegów nawilżających, służących do profilaktyki suchości, rumienia, przebarwień i wiotkości skóry szyi oraz spowalniających procesy starzenia, warto zwrócić uwagę na mezoterapię zapewniającą nawilżenie oraz stymulację powstawania nowych włókien kolagenowych.Z problemem utraty jędrności doskonale radzą sobie także innowacyjne, niewchłanialne nici. Wykonane z biozgodnych materiałów zapewniają trwały, naturalny i komfortowy dla Pacjenta efekt, bez blizn i konieczności długiej rekonwalescencji.Panów zmagających się z nadmiernym owłosieniem okolic szyi oraz jabłka Adama, które bardzo ciężko ogolić ręcznie, zachęcamy do bezbolesnej depilacji laserowej.Z rumieniem, naczyniakami oraz trądzikiem różowatym poradzi sobie  fototerapia oraz laseroterapia naczyniowa.

Opinie Klientów o zabiegach na szyję w naszej Klinice

Nasze terapie na okolice szyi cechują się dużą różnorodnością, dzięki czemu każdy odwiedzający nas mężczyzna znajdzie odpowiadającą jego potrzebom metodę leczenia. Pacjenci opuszczający naszą Klinikę są zadowoleni z osiągniętych efektów oraz profesjonalnej opieki, jaką zostali otoczeni. Liczne polecenia naszych zabiegów oraz pozytywne opinie są dla nas największym wyróżnieniem.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-