Skip to main content

Zabiegi na twarz dla kobiet

Twarz to jeden z tych obszarów, o który warto szczegółowo i regularnie dbać, bez względu na wiek. Dobrze zaplanowana pielęgnacja, dostosowana pod indywidualne wymagania cery, występujące problemy lub pojawiające się oznaki starzenia, pozwoli cieszyć się promienną i zadbaną skórą, pomimo upływu lat. Istnieje szereg kosmetyków, które można włączyć do swojego domowego rytuału, ale dla jeszcze lepszego efektu, warto skorzystać z szerokiej oferty zabiegów na twarz, oferowanych w naszej klinice.

Wskazania do wykonania zabiegów na twarz

Tak jak wspomnieliśmy, różnorodność zabiegów na twarz jest tak duża, że każda dziewczyna i kobieta znajdzie coś dla siebie. Profesjonalne metody pielęgnacyjne, są przeznaczone nie tylko dla osób, które walczą z jakimś konkretnym problemem skórnym lub postępującymi oznakami starzenia, ale także tym, które chcą dogłębnie odżywić i zregenerować cerę.Zabiegi kosmetyczne opierające się na oczyszczaniu twarzy, wskazane są w przypadku uciążliwego trądziku, rozszerzonych porów i nadprodukcji sebum, pojawianiu się przebarwień skóry oraz rozstępów czy blizn.  Po zabiegi ujędrniające i odmładzające powinna sięgnąć każda kobieta, której cera jest zwiotczała i odwodniona, traci swój naturalny owal, pojawiają się widoczne zmarszczki oraz miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej.Coraz popularniejsze stają się też metody oparte na innowacyjnych technologiach. Zalicza się tutaj zabiegi laserowe, z których warto skorzystać, chcąc odmłodzić cerę, poprawić jej napięcie oraz kondycję, pozbyć się zmian skórnych i zapobiec ich ponownemu powstawaniu.

Zabiegi na twarz dla kobiet – przeciwwskazania

Chociaż zabiegi kosmetyczne na twarz mają szerokie zastosowanie i przynoszą wiele korzyści, w niektórych przypadkach są niezalecane lub powinny być poprzedzone konsultacją ze specjalistą. W przypadku terapii opierających się na oczyszczaniu i złuszczaniu naskórka, przeciwwskazania to m.in. występowanie trądziku różowatego ze zmianami ropnymi, aktywna opryszczka lub inne stany zapalne, choroby autoimmunologiczne, alergie na stosowane preparaty oraz trwająca lub niedawno zakończona kuracja pochodnymi witaminy A.Inne sytuacje, w których należy wstrzymać się z korzystaniem z zabiegów na twarz to:
  • okres ciąży i karmienia piersią
  • choroby nowotworowe
  • ciągła ekspozycja na słońce
  • naczynkowa lub bardzo wrażliwa skóra
  • niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe.

Zabiegi na twarz oferowane w naszej klinice i ich efekty

W ofercie naszej kliniki dostępny jest cały wachlarz zabiegów na twarz, z których na pewno znajdziesz taki, który odpowie na potrzeby Twojej skóry. Dla osób szukających zabiegów poprawiających jędrność oraz podnoszących owal twarzy polecana jest mezoterapia, modelowanie twarzy nićmi liftingującymi, usuwanie zmarszczek mimicznych, fotoodmładzanie, implantację kwasu hialuronowego lub wolumetrię. Doskonałe efekty przynosi także drenaż limfatyczny (co zmniejsza obrzęki) oraz likwidująca główne przyczyny starzenia się skóry i stymulująca odnowienie się włókien kolagenu i elastyny.Jeśli Twoja cera wymaga oczyszczenia i głębokiego odżywienia, zdecyduj się na peeling medyczny lub hydropeeling z aktywnymi substancjami, który łączy w sobie działanie detoksykujące, antyoksydacyjne i nawilżające. Odmłodzenie i nawilżenie skóry zapewni Ci zabieg infuzji tlenowej oraz mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym.Rosnącą popularnością cieszą się także zabiegi oparte na innowacyjnych technologiach laserowych. Nasza klinika od wielu stosuje laseroterapię frakcyjną, służącą do głębokiej odnowy i regeneracji skóry oraz stymulacji syntezy nowego kolagenu. Metody laserowe notują także wysoką skuteczność w walce z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami, wiotkością skóry oraz naczynkami i naczyniakami.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-