Skip to main content

Twarz – mezczyzna

Zabiegi na włosy dla mężczyzn – wskazania, efekty opinie

Często zdarza się, że domowe sposoby pielęgnacji nie wystarczają, aby utrzymać fryzurę w doskonałej kondycji. Niekiedy też wraz z upływem czasu, utratą witamin i niezbędnych składników mineralnych lub z wielu innych przyczyn włosy ulegają przerzedzeniu, wypadają, stają się łamliwe i kruche. Prawdziwą zmorą mężczyzn bywają również zakola. Nasza klinika oferuje szeroką gamę zabiegów na włosy dla mężczyzn, dzięki którym możliwe jest powstrzymanie łysienia, ale też pobudzenie do wzrostu nowych włosów.

Wskazania do wykonania zabiegów na włosy dla mężczyzn

Oferowane w naszej klinice zabiegi na włosy dla mężczyzn to idealne propozycje dla osób cierpiących na nadmierne wypadanie owłosienia. Dzięki stosowaniu osiągnięć medycyny estetycznej pomożemy też osobom, które chciałyby zadbać o skórę głowy i pobudzić cebulki włosowe do wzrostu nowych włosów. Oferowane działania pozwolą też powrócić do bujnej fryzury sprzed lat lub sprawić, że włosy będą lśniące, mocne i pełne siły.Jednak nasza oferta to również zabiegi mające na celu trwałe i skuteczne pozbycie się owłosienia z pomocą depilacji laserowej, którą wykonujemy na wszystkich obszarach ciała. To zabieg szczególnie polecamy wszystkim tym, którzy nie chcą poświęcać każdego dnia cennego czasu na golenie czy depilację, a chcą cieszyć się gładką skórą bez odrastających włosków. Usuwanie owłosienia jest także przeznaczone dla mężczyzn ze skórą wrażliwą i szczególnie skłonną do podrażnień.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegów na włosy dla mężczyzn?

W przypadku zabiegów na włosy dla mężczyzn zarówno wspomagających ich wzrost, jak i działań mających na celu ich trwałe usunięcie znajduje się niewiele przeciwwskazań. Są to głównie stany zapalne skóry, wysypka, opryszczka lub różnego rodzaju alergie, które zazwyczaj mają charakter czasowy. Oznacza to, że nawet jeżeli danego dnia zabiegu nie można wykonać, możliwe będzie to w niedługim terminie.W każdym przypadku warto skonsultować się z naszym specjalistą, który oceni dany problem i dobierze zabieg dla konkretnego Pacjenta.

Jakie zabiegi na włosy dla mężczyzn wykonujemy w naszej klinice?

Zabiegi na skórę głowy w celu stymulacji wzrostu włosów dla mężczyzn, jak i dla kobiet powinny być poprzedzone szczegółową trichoskopią. To badanie pozwala dokładnie ocenić stan zarówno włosów, jak i skóry głowy, dzięki czemu możliwe jest dobranie najbardziej efektywnej terapii. Nasza klinika specjalizuje się również w leczeniu łysienia androgenowego oraz o innym podłożu. Stosujemy pobudzające do wzrostu i regeneracji własne osocze bogatopłytkowe i inne preparaty, w tym czynniki wzrostu. Można też wykonać zabiegi wspomagające z użyciem lampy LED.Oferowane zabiegi na włosy dla mężczyzn to również trwała depilacja laserowa, dzięki której możliwe jest trwałe usunięcie owłosienia w wybranej strefie ciała.

Zabiegi na włosy dla mężczyzn – efekty

Po przeprowadzeniu szczegółowego badania trichoskopowego, przeprowadzamy konsultację lekarską celem omówienia wyników oraz planowania dalszej terapii. Do dyspozycji mamy szereg preparatów, które podane w skórę głowy metodą mezoterapii, silnie stymulują regenerację oraz wzrost włosów. Taka terapia powinna być przeprowadzana przy pomocy kilku sesji zabiegowych. Innym rozwiązaniem jest podanie osocza bogatopłytkowego przygotowanego z krwi Pacjenta. lub czynników wzrostu. Te rozwiązania w silny sposób wpływają na regenerację otaczających tkanek, a podane w owłosioną skórę głowy poprawiają wzrost włosów.Najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest implantacja komórek macierzystych – nanolipotransfer. Tkanka tłuszczowa zostaje pobrana z dowolnego miejsca ciała i odpowiednio przygotowana przez doświadczonego lekarza. Komórki macierzyste ADSC z tłuszczu w postaci emulsji zostają podane w owłosioną skórę głowy. Cała procedura wspomaga wzrost włosów oraz najsilniej regeneruje okoliczne tkanki.Poprzez indywidualnie dobrane zabiegi na włosy dla mężczyzn można odzyskać dawny wygląd włosów, poprawić ich wygląd, a także kondycję skóry głowy. To również nieoceniona pomoc w odzyskaniu dobrego samopoczucia i pewności siebie.Depilacja zapewni natomiast wygodną pielęgnację ciała i wyeliminuje ryzyko powstawania ciągłych podrażnień. To również koniec z ciągłym wyborem kolejnych maszynek i nie zawsze skutecznych kosmetyków łagodzących zaczerwienienia po goleniu.

Opinie o naszych zabiegach na włosy dla mężczyzn

Zabiegi na włosy dla mężczyzn oferowane w naszej klinice cieszą się ogromnym powodzeniem, co jest spowodowane ich skutecznością oraz profesjonalnym wykonywaniem przez najlepszych specjalistów w zakresie medycyny estetycznej. Ponadto nasi Pacjenci często wracają, chcąc skorzystać z kolejnych działań, co jest dla nas najlepszą rekomendacją. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-